Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you ask him to call me? <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-fluticasone-propionate-nasal-spray-50mcg.pdf#bates ">flonase buy canada</a> An estimated 25 per cent of women experience incontinence in their lives. Treatment includes exercises to strengthen the pelvic floor muscles, medication to make bladder muscles less likely to contract involuntarily, and surgery. <a href=" http://webtelmedia.se/xenical-orlistat-buy-online-uk.pptx ">xenical orlistat buy online uk </a> Many will use their permits to worship at the al-Aqsa Mosque in Jerusalem's Old City. Thousands will converge on the mosque &ndash; the third holiest site in Islam &ndash; to hear a senior cleric deliver Salat el-Eid prayers on Thursday morning if, as expected, Ramadan is declared to have been ended. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/lopressor-xl.pdf ">metoprolol succ(toprol)er tab 25 mg</a> &#39;Assaulting a prosecutor is a serious crime, but doing so with the intent to disrupt their official duties is even more serious and warrants an elevated penalty,&#39; New York Gov. Andrew Cuomo says. <a href=" http://www.coetc.net/?alli-weight-loss-aid-orlistat-60mg.pdf#red ">where can i buy alli 2014</a> Sales at U.S. retailers, including Costco Wholesale Corp, and L Brands Inc, the company that runsVictoria's Secret, suggest that overall U.S. consumer spendingis improving while discretionary spending may remain underpressure. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/lamisil-tabletas-250-mg-price.pdf ">lamisil tabletas</a> &ldquo;We had to do a lot of work initially,&rdquo; she says, &ldquo;including taking out the entire staircase. But once it was finished it was lovely. I wanted it to be a family home, rather than a showpiece property.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://www.velcourt.co.uk/buy-amlodipine-for-cats-uk.pdf ">amlodipine 5 mg price uk</a> Citron said the company, which generates revenue by sellingleads to real-estate agents, has not made a "meaningful profit"in the seven years of its existence. "Citron doesn't see thatchanging any time soon." <a href=" http://www.arnulfus.nl/where-can-i-buy-trileptal.pdf ">oxcarbazepine purchase</a> The rather dispiriting truth of the matter is that the SEC has spent four years and millions of dollars trying to find a someone, anyone, to prosecute in the wake of the financial crisis &#8212; and has ended up bringing to trial a guy whose biggest mistake was to display a little too much braggadocio in private emails to his girlfriend. If I were on the jury, I&#8217;d be hesitant to find Tourre not guilty, if only because of the synecdoche here: one look at the legal teams is enough to demonstrate that the defendant in this trial is not really Tourre, so much as it is a man standing in for Goldman Sachs as a whole. But Goldman has already settled. So the best outcome, I think, would be for the jury to find Tourre guilty, to fine him $1, and to let him go back to his studies and to the rest of his life. But in order to do that, the jury would probably have to have a reasonably sophisticated understanding of what exactly is going on. Which, quite clearly, they don&#8217;t. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-amoxicillin-online.pdf ">order amoxicillin online </a> Chesapeake's sale of Permian assets last September, forexample, implied a price per acre of roughly $3,100 for one ofthe buyers, Shell, which bought in the Delaware basin. Though below past Permian deals, that would imply a value ofalmost $800 million for what BHP is selling. <a href=" http://www.abacoeduca.com/apo-clindamycin-300-mg-uses.pdf ">clindamycin 1 topical soln 60ml</a> Dive in with seafood crudi (the Italian spin on sashimi). A standout is the improbable pairing of cool, luscious flaps of cured tuna ($15) with juicy honeydew — a nautical take on prosciutto and melon. A restrained, but critical, drizzle of acid and olive oil brings it nicely together. <a href=" http://www.world-television.com/buy-metronidazole-400mg.pdf#brim ">cheap metronidazole gel</a> One more thing: The screen needs to be on for the fingerprint sensor to work. To save a step, just press on the home button firmly and let the button pop back up. But keep your finger lightly touching the button's surface. The hard press will activate the screen, and the light touch will unlock the phone.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).