Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I didn't go to university <a href=" http://www.hortidiveio.it/nexito-5mg-tab.pdf ">nexito 20 mg side effects</a> Next time you all pop open a Red Bull, just remember you are contributing another quarter or so to this little rich turds killer defense payoff fund so he can go do it to some other poor nut and laugh all the way to the Ferrari dealer for a reload. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/remeron-45-mg-xanax.pptx#day ">what are mirtazapine 45 mg tablets used for uber</a> CBF's and IBF's SR and SRF reflect a limited probability of government support, if needed. The small franchises of DCBFC, TCBFC and GBF mean support from the government cannot be relied upon and is reflected in their SRs and SRFs. TFC's IDRs and SR are driven by expected support from its bank shareholders. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/ibuprofen-advil-tylenol.pdf#pause ">ibuprofen acetaminophen liver damage</a> The Onyx offer "says more about Amgen than it does about thedeal environment," said Sanford Bernstein analyst GeoffreyPorges. "Onyx fits really well with what Amgen needs. Amgen hasa scarcity of near term growth opportunities and a surplus ofinfrastructure." <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=orange-motrin-i-b-pdf.pdf#laundry ">tylenol 800 mg motrin pediatrico</a> They use the flimsy intellectual scaffolding of the IPCC report to justify killing the U.S. coal industry and the Keystone XL pipeline, banning natural gas drilling, imposing costly efficiency requirements for automobiles, light bulbs, washing machines and refrigerators, and using scarce resources to subsidize technologies that even after decades can't compete on their own in the marketplace. <a href=" http://predicare.se/suboxone-dr-in-prestonsburg-ky.pdf ">will suboxone help xanax withdrawal</a> It's not easy growing up in the spotlight, and no one knows that better than these child stars who have all, at one time or another, gone off the deep end. Check out which former kid celebrities have...

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I be paid weekly or monthly? <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=nasal-spray-fluticasone-pregnancy-new-formulation.pdf#ox ">what is fluticasone propionate nasal spray used for bph</a> Another high kick from Dagg was followed up and secured by number eight Kieran Read. The ball was moved to the short side where Savea fed Dagg and he found flanker Steve Luatua at hand and his pass put wing Smith in for his fourth try in two Tests. <a href=" http://haravginsburgh.com/stendra-ultime-notizie.pdf ">where can you buy stendra</a> "Nobody was ready for it," Saban said. "Everybody needed to chill out for a while. We just kind of let it evolve. It's not that we had a bad spring practice or offseason workout program, it's just some of the things you wanted to see developed slowly." <a href=" http://www.mca.ie/eskalith-cr-cost.pdf ">lithium (eskalith lithobid)</a> Such talk has drawn attention from the Tea Party Express, an influential group that issued a fundraising appeal onWednesday. It noted with concern that 12 House Republicans "areready to give up Obamacare fight to end government shutdown." <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-10-mg-udl.pptx ">actos generic launch date dns</a> Non-immigrant visas — temporary visas for business, travel or study — can be particularly susceptible to abuse. Foreigners apply for the visas at the U.S. Consulate in their country, and the process typically involves a brief interview with a consular official. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/aspen-trazodone-50-mg-capsules.pdf ">can you get high off trazodone 150 mg</a> Forecasts for a return of hot, windy weather later this week has raised fears that three of the most dangerous blazes in the Blue Mountains west of Sydney could join up to form a massive "mega-fire", according to the New South Wales Rural Fire Service.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).