Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Do you know the address? <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/zithromax-price-uk.pdf ">buy azithromycin over the counter uk</a> "The stock is up on the buyback, and their domestic adgrowth was very strong," said Brett Harriss, an analyst withGabelli & Co. "It seems like some of the ratings issues havebeen addressed, specifically at Nickelodeon." <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/do-generic-zoloft-pills-look-like.pdf#morrow ">zoloft no prescription canada</a> Mr Weale warned MPs: &ldquo;House prices are elevated. People who are taking on mortgage debt do need to be sure that they can afford to look after it even if interest rates return to what we regard as more normal levels.&rdquo; <a href=" http://www.uppfinnaren.com/accutane-online-pharmacy-canada.pdf#fake ">best place to buy accutane online uk</a> On the menu at the one-night-only event on Thursday on the upper West Side are 11 short productions linked by a subject that would make Miss Piggy sit up and take notice. (And probably a little nervous.) <a href=" http://janematthewsdesign.com/purchase-ventolin-inhaler-online.pptx#out ">ventolin 2mg/5ml dosage</a> Based on earlier studies showing fewer deaths with faster treatment, doctors and regulators have been pushing for years to treat heart attack patients faster - particularly those with the most damaging type of heart attack, caused by a major coronary artery blockage and called ST-segment elevation for a telltale pattern it produces on a heart monitor. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?hoodia-p57-malaysia.pdf ">hoodia gordonii p57 reviews</a> Bryant continued that this is giving way to a new "virtuous cycle of computing," comprised of connected machine-to-machine (M2M) devices connecting to the datacenter, then to services (i.e. Amazon Web Services, Microsoft Office 365, Google Drive, etc.), and then back to more end users and devices.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

The United States <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/tamoxifen-citrate-buy.pptx#inn ">nolvadex buy</a> Weiner could have survived his immature behavior. There were no real victims here &ndash; the women who tweeted with him were also writing explicit messages and they knew he was married. There unfortunately persists the idea that women who have sex are either victims or whores (hence the absurd declaration by failed Senate candidate Todd Akin that women don't get pregnant from a "legitimate" rape). The women who flirted online with Weiner knew what they were doing. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/zyban-buprpin-150-mg-xpower ">zyban buy frm india ahmedabad</a> The elections have been seen by the UN and the world community as an important gauge as to the level of reconciliation between the Tamils and the majority ethnic Sinhalese, who mostly control Sri Lanka&#039;s government and military. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/nexium-esomeprazole-astrazeneca-40mg.pdf#aunt ">nexium iv drip dose</a> (AP) -- The third person to die from injuries suffered when an Asiana Airlines jetliner crash landed in San Francisco was identified as a 15-year-old Chinese girl who attended school with the other two victims. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheap-bupropion-xl.pdf ">cheap bupropion xl</a> The White House and its allies said the new loan structure would offer lower rates to 11 million borrowers right away and save the average undergraduate $1,500 in interest But there was no denying the new structure could cost future students if the economy improves as expected and interest rates climb. The White House's allies instead suggested the new formula is better than the status quo. <a href=" http://www.oezb-verlag.de/index.php?option=artane-tablets ">generic artane</a> "I'm especially excited to learn by spending more time withentrepreneurs and those creating new technologies and products,"said Sinofsky on his blog. "Andreessen Horowitz is a VC firmthat believes deeply in helping entrepreneurs and helping changethe product and business landscape."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).