Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Insufficient funds <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/what-is-venlafaxine-hcl-er-75-mg-caps-40 ">bactrim for mrsa sinus infection</a> A few weeks ago the ECB said it was ready to offer morelong-term loans to banks to keep money-market rates from rising.Many saw this as a covert attempt to push the euro, which hasgained about 4 percent in the past month, lower. <a href=" http://abcmedicalservices.co.uk/tamoxifen-uk-buy.pdf ">where to buy nolvadex uk muscle</a> "It is standard practice for security agencies to discussissues with Canadian industry in order to protect lives andsensitive infrastructure from terrorism and other threats," saidministry spokesman Jean Paul Duval. <a href=" http://www.icbonline.org/men39s-rogaine-5-fiyat.pdf ">rogaine (regaine) maenner 5 minoxidil femme</a> “We are focused on executing the necessary actions to transition the program into caretaker status, which will ensure the safety of U.S. property in Antarctica and the personnel who care for it. We remain committed to serving the National Science Foundation and will support the U.S. Antarctic Program as directed,” Hieb told FoxNews.com. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/printable-nexium-coupon-2014.pdf ">nexium purple pill card</a> The statement refers to a 2003 letter that the FederalReserve issued to Citigroup, which was seeking permission fromthe Fed to allow its Phibro unit -- acquired in 1998 -- tocontinue trading in physical energy markets. <a href=" http://www.jilchambless.com/venlafaxine-savings-card.pptx#except ">effexor price canada</a> "We remain hopeful that our good-faith effort will be met by their good-faith effort," said Roxanne Sanchez, president of the Service Employees International Union Local 1021. "If there is no agreement by Sunday (midnight), there would be a strike."

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm from England <a href=" http://www.sevillaclick.com/online-pharmacy-paypal.pptx#conversation ">where to order drugs online</a> Jerry Webman, chief economist at Oppenheimer Funds, described this possibility in response to poor employment numbers as the “token taper.” “Anything below 150,000 would be a disappointment,” Webman said. “Anything below 100,000, we would gasp at that – and the market would gasp at that.” <a href=" http://www.laragh.com/recommended-dose-of-acyclovir-for-cold-sores.pptx ">acyclovir cream price walgreens</a> Midlesbrough councillors Pervaz Khan, who represents the Middlehaven ward, and Derek Loughborough, from the North Ormesby and Brambles Farm ward, discovered their fate at a group meeting last night. <a href=" http://www.jaxmediator.com/dbol-reviews-bodybuilding.pdf ">dbol reviews bodybuilding</a> Over the past quarter century, Slattery&#8217;s for-profit prison enterprises have run afoul of the Justice Department and authorities in New York, Florida, Maryland, Nevada and Texas for alleged offenses ranging from condoning abuse of inmates to plying politicians with undisclosed gifts while seeking to secure state contracts. <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/is-50mg-of-seroquel-a-high-dose#october ">seroquel xr 50 mg depression</a> Manufacturing output declined 0.1 percent last month, falling short of economists' expectation of a 0.3 percent rise, after a revised 0.2 percent increase in June. Manufacturing was bogged down by a 1.7 percent fall in the production of motor vehicles and parts and a 1.0 percent decline in machinery. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/difference-between-wellbutrin-generic-bupropion.pdf ">generic wellbutrin cheap</a> “In the ’80s production got so glossy, everything became so saturated and polished, that it unfortunately killed the love song. It was a huge stigma to be a romantic, or to do a love song. And frankly, I think it’s a shame because for me maybe the greatest generation of music ever made came out of that early ’70s epoca dorada out of Latin America.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).