Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/mucinex-side-effects-drowsiness.pdf ">mucinex d side effects alcohol</a> Yet after three years of research, German cryptographer Karsten Nohl claims to have finally found encryption and software flaws that could affect millions of SIM cards, and open up another route on mobile phones for surveillance and fraud. <a href=" http://svarw.com/?propranolol-er-60-mg-for-anxiety.pdf#anywhere ">beta blocker propranolol migraine</a> &ldquo;We have found that some brand new high powered popular devices can only receive streams to a certain level, or that video downloads bugs can cause cyclical crashes and device hard resets, rendering the BBC iPlayer app useless thereafter and the device temporarily paralyzed.&rdquo; <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?maxalt-generic-coupons.pdf#identifier ">does maxalt mlt come in generic</a> Dusty Baker is out as the manager of the Cincinnati Reds following Tuesday's wild-card loss to the Pittsburgh Pirates that saw the Reds take an early postseason exit yet again during Baker's tenure. The team made the announcement on Friday that <a href=" http://buumon.org/differin-reviews-for-acne-scars.pdf#freezing ">differin reviews for acne scars</a> PARIS, July 11 (Reuters) - Two French human rights groupsfiled a legal complaint on Thursday that targets the U.S.National Security Agency, the FBI and seven technology companiesthey say may have helped the United States to snoop on Frenchcitizens' emails and phone calls. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/lansoprazole-price-in-pakistan.pptx ">what is prevacid used for in infants</a> Guaranteed Council winners Ritchie Torres ($40,954), Rosie Mendez, David Greenfield and Jumaane Williams ($21,945 each), Andy King ($15,994) and Donovan Richards ($15,458) owe the public as well — and need to make good.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

An estate agents <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/costco-pharmacy-buford.pptx ">target pharmacy online order</a> The 38-year-old singer requested the name change in July and published a notice in a local newspaper for four weeks, a traditional moniker switching process in the state of California. After that, the Stacy Ann got dumped for Fergie and Ferguson was switched to Duhamel. <a href=" http://www.tcheaz.com/amoxicillin-250mg-5ml-suspension.pptx#limbs ">2000 mg amoxicillin per day</a> "It’s really straightforward. When Rob is cleared, he’ll play," Rosenhaus said. "It shouldn’t be a big surprise to people that the guy has a very cautious approach right now, because he had four operations on that forearm and he had a back operation. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/what-is-flomax-04-mg-used-for.pdf#educate ">tamsulosin .4 mg for kidney stones</a> The U.S. Environmental Protection Agency is due to unveilnext week the first batch of regulations under President BarackObama's new climate action plan - a carbon emissions-ratestandard for new fossil fuel power plants. If standards are asstrict as the industry expects, it could be the death knell fornew coal plant construction. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/review-of-himcolin-gel.pptx ">himcolin for enlargement</a> We must also continue robust oversight of the approval process for building liquefied natural gas and coal export terminals. By making it easier for the nation to use these abundant resources &#8212; as a source of domestic innovation as well as a strategic tool of diplomacy and geopolitical stability &#8212; will help create jobs, spur investments and improve our balance of trade. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/ventolin-400-mg.pptx#admirable ">ventoline 0 4 mg annostus</a> Republicans and Democrats alike on Sunday television talk shows said the threat was serious and sought to defuse the controversy over the NSA surveillance programs, which critics say are an invasion of privacy and civil rights.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).