Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://www.assurscoot.com/l-arginine-when-to-take.pdf ">l-arginine horse supplement</a> Engineers have fixed a technical glitch on NASA's newest robotic moon explorer, bringing the spacecraft back up to full health one day after a spectacular nighttime launch Friday that wowed spectators up and down the U.S. East Coast. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/does-fembido-work/#butcher ">fembido australia</a> Today's march, organised by Sinn Fein, has been condemned by local people who claim it will glorify the IRA, which killed almost 30 people in the area during the Troubles. But Sinn Fein has argued that the event, to mark the deaths of two IRA members whose bomb prematurely detonated 40 years ago, is intended as a commemoration, not a celebration. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-bimatoprost-online.pdf#division ">where can i buy bimatoprost online</a> Veras and Smyly combined for a perfect eighth, but Benoit was forced to settle for his third save of the playoffs. “In this series, it’s not about throwing a no-hitter,” Sanchez said. “The win is more important than a no-hitter at this point.”  <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/silagra-any-good.pdf#intrigue ">who makes silagra</a> Lebanese militants fired a salvo of rockets at northern Israel on Thursday, triggering sirens and sending residents scurrying for shelter in an attack that rattled a long calm along a border infamous as tinderbox. <a href=" http://iacs.org.br/buy-pristiq-online-australia.pdf#rattle ">buy pristiq wind up doll</a> The company says more than $400 million has been investedinto making the Patriot system faster, smarter and tougher.Components have gotten smaller, computer chips are an eighth ofthe size they were in 2006, and new units are built in anupgraded facility that uses computer-controlled tools.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.hlmaja.ee/?lasix-for-acute-pulmonary-edema.pdf#air ">obat furosemide 40 mg </a> The Church says it agreed to look over a period of two years at the case for the practice common in other countries of all marriages being civil but couples having the option of a blessing afterwards. <a href=" http://vonfluestudio.com/mail-order-isotretinoin.pdf#menu ">can you buy accutane from canada</a> In an exclusive interview on "World News with Diane Sawyer," Antoinette Tuff described how she watched the suspect -- Michael Brandon Hill, 20, from the Atlanta area, officials and sources said -- load up with ammunition in front of her and several other employees who were being held hostage. <a href=" http://vallashopen.se/para-que-sirve-diprodol-ibuprofeno-400-mg.pdf#director ">diprodol 800 mg dosis</a> U.S. Treasuries yields briefly rose to their highest levelsin more than two weeks amid talk Congress could agree to raisethe debt ceiling, but the lower prices and higher yields drewbuyers to the Treasury's $13 billion 30-year bond auction andlifted prices from the day's lows. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/order-40-mg-accutane.pdf#surveyed ">buy generic accutane 40 mg</a> Smuggling, corruption and tax evasion are endemic in Paraguay, and analysts believe it's difficult for executives not to come in contact with criminals at some point. The corruption watchdog group Transparency International ranks Paraguay 150th worst out of 176 countries. The U.S. Congressional Research Service reported in 2010 that "corruption is a major impediment to consolidating democratic institutions" in Paraguay. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-fluconazole-otc.pdf ">diflucan 150 mg buy online</a> Veronica's birth mother, who is not Native American, arranged the adoption with the Capobiancos before the girl was born. Veronica lived with them after her birth in 2009. Brown intervened in 2010 before the adoption process was final, and a South Carolina family court ordered that Veronica be turned over to Brown in December 2011.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).