Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What's the interest rate on this account? <a href=" http://ishedlight.com/suboxone-film-generic.pdf ">suboxone film 4mg</a> The new financial inducement to take everything on board could cause problems in the cabin if overhead baggage bins are crammed to capacity; easyJet warns passengers who take larger items of carry-on luggage that their bags may be removed at the gate and checked into the hold. <a href=" http://armv.org/where-can-i-purchase-cyproheptadine.pdf#hobby ">where can i purchase cyproheptadine</a> BSEE has tightened safety regulations for offshore oil and gas operations since the BP Plc BP.L 2010 deepwater blowout and oil spill that spewed more than 4 million barrels of crude into the Gulf. It took BP nearly three months to cap that ruptured well, which was ultimately killed and plugged by way of a relief well. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/buy-terbinafine-hcl-in-pregnancy.pdf ">lamisil once instructions ringworm</a> Or with A-Rod, it could all be part of an ongoing bluff, blowing off some steam at the Yankees while knowing he is going to take a settlement of sorts and agree to a suspension in the next couple of days. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-30-mg-tablets-ebay.pdf ">abilify 30 mg tablets written</a> There were several milestones for the families to applaud: Ground was broken Tuesday for the memorial visitors center, and a National Park Service charity announced that $40 million had been raised to finish the building the memorial. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-300-mg-tablets-information-terminal.html ">allopurinol clinical pharmacology ebook</a> Closer to home, Saudi Arabia accuses Iran of trying to foment trouble among its own Shi'ite minority, of planting a spying ring in the country and of attempting to assassinate its ambassador in Washington. Tehran has denied all those charges.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-obagi-tretinoin-online.pptx ">buy retin-a micro</a> The aim of the measure, which involves putting soldiers in charge of the prison's security, is to "end the reign of criminals in our prison system, which has done so much damage to our society," Lobo said in a statement. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/cheapest-place-to-buy-propecia-uk.pdf#curse ">generic finasteride 5mg uk</a> In a rallying call arguing for greater co-operation across the sector, he said housing associations had successfully created "strong and supportive communities" and shared many goals with the church to build up "resilience" among the people living in those areas. <a href=" http://shakingbox.com/cost-of-accutane-2014-blue-cross-insurance.pptx#urge ">isotretinoin 1 week episodes</a> Sometimes there is so much emotion packed into a country song, it takes two people to sing it. Country music has a long tradition of duets by superstars that need no introduction &#8212; Johnny and June, Dolly and Kenny, Loretta and Conway. Powerful pairs have produced some of country&#8217;s most memorable &#8212; not to mention chart-topping &#8212; hits. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/nexium-packets-ingredients.pdf ">nexium tablets over the counter </a> The Scottish Government said the new law would help convict drug-drivers. A spokeswoman said: “The ability to set drug driving limits will be a useful tool in helping to make Scotland’s roads safer.” <a href=" http://beetperformer.com/stud-100-prospect.pdf#frog ">stud 100 jakarta</a> "We failed to fix the housing market for the Eighties baby-boomers because we simply didn’t build enough homes," said National Housing Federation director Ruth Davison. "This means that, even with decent jobs, many are now struggling to raise a mortgage deposit or pay their rent.  But rather than learn from past mistakes, the country is still not building enough homes to tackle the problem."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).