Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could you tell me my balance, please? <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/buy-tricorn-hat-uk.pdf#blocks ">buy tricorn hat uk </a> A handful of energy companies have been granted licenses to look for shale gas opportunities in regions across the U.K. According to a recent report, it shouldn't be too difficult to find those deposits. <a href=" http://dsg.cz/brufen-600-ibuprofen.pdf#cost ">what does 600 mg of ibuprofen do</a> EA released new gameplay footage for “Titanfall,” a first-person shooter video game developed by Respawn Entertainment, that features players fighting on foot or inside giant robots called Titans. Respawn Entertainment was founded by Jason West and Vince Zampella, who previously developed the Call of Duty franchise at Infinity Ward. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-lopressor-25mg-chewable.pptx ">buy lopressor online oxford</a> Federally-operated healthcare exchanges in 36 states will go live at 8 a.m. (1200 GMT). Among the 14 states that will open their own exchanges, New York, Colorado, Oregon and some other states running their own exchanges plan to open at 8 a.m. local time, while others may open as early as midnight. <a href=" http://www.teamjolokia.com/generic-cytotoxic-drugs.pptx#advancing ">how much do execution drugs cost</a> On the Democratic side, Public Advocate Bill de Blasio leads opinion polls over City Council Speaker Christine Quinn and former city comptroller Bill Thompson in a lively primary that has featured a crowded field of candidates, a scandal over lewd pictures and a heated debate over police tactics. <a href=" http://www.icspot.com/?voltaren-in-usa.pdf#tempt ">purchase diclofenac online</a> Conspicuously absent from the festival was Harrison Ford, who played fan favorite Han Solo. The 71-year-old Hollywood legend had long eschewed ties to the role that turned him into an A-lister, but is now expected to join Hamill and Fisher in reprising their roles for director J.J. Abrams’ upcoming “Star Wars: Episode VII.”

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Not in at the moment <a href=" http://www.endcyberbullying.org/cost-tetracycline-acne.pptx#how ">antibiotic tetracycline mouthwash</a> Primark, the only retailer to pay compensation so far, saidit would pay out for the third time to 550 workers employed byits partner New Wave Bottoms at the factory. Each will receiveanother three months wages. <a href=" http://www.autoempleo.net/maxalt-10-mg-tabletten.pdf ">coupons for maxalt mlt</a> "As peaking is approached, liquid fuel prices and pricevolatility will increase dramatically, and, without timelymitigation, the economic, social and political costs will beunprecedented," Hirsch cautioned. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheapest-generic-propecia-online.pdf ">cheapest propecia online </a> Criticism had previously been directed at the old General Teaching Council for England &ndash; which was scrapped by the Coalition &ndash; for failing to crackdown on bad behaviour by teachers. <a href=" http://awsg.org.au/tylenol-or-ibuprofen-for-muscle-pain.pdf ">ibuprofen motrin same thing</a> "Such an achievement would minimize trade-offs between foodand fuel, would allow for installation of the systems in adiverse range of sites and environments, and would provide thedirect production of a useful chemical fuel from the sun." <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/buspar-drug-manufacturer.pdf ">serotonin syndrome prozac buspar</a> Wanyama will reportedly move to the south coast for £12.5 million, which represents a considerable profit on a player signed from Belgian outfit Beerschot AC for just £900,000 in July 2011.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).