Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://absoluteitsolutions.com/fluconazole-online.pptx ">pfizer diflucan 150 mg price</a> The AR-15 was locked to the side of the motorcycle that was on display at Newman Elementary School on Wednesday during an anti-drug program when a student managed to fire it, Chino police spokeswoman Tamrin Olden said. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/efudex-price-comparisons.pdf#flavour ">efudex price comparisons</a> Murphy, who took crime-scene pictures as part of his official duties, said in a statement to Boston magazine that the Rolling Stone cover photo, which Tsarnaev had posted online, was an insult and he wanted to sho <a href=" http://thesimpleidea.com/strattera-price-per-pill.pdf#faithless ">strattera prices costco</a> Parcells was the dominant personality and face of the franchise on the Giants’ first two Super Bowl championship teams. He helped end a long stretch of Giants futility and it doesn’t get much better than having his bust among just 21 other coaches who have been inducted. “I would think it means a lot to him,” Simms said. “It should. It’s a lifetime of coaching and working in football. This validates he was one of the best at what he did.” <a href=" http://www.harveyandjohn.com/k-y-jelly-how-to-use.pptx#guests ">ky jelly 2 for a dollar hell yeah</a> Last Friday, the CTA reversed that order, allowing MMA tooperate through Oct. 1 after the railway provided evidence ofadequate third-party insurance. However, MMA still had to showby Aug. 23 it had sufficient funds to cover the C$250,000($237,500) self-insured portion of its operations, or it wouldbe shut down. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/metaxalone-indicaciones-y-contraindicaciones.pdf#erect ">metaxalone drug test</a> The Twitter IPO is unlikely to make the splash of Facebook’s share auction, said Jason Sisney, state and local finance analyst in the California Legislative Analyst’s Office. A report it issued in May 2012 said Facebook’s IPO would probably bring the Golden State about $2.1 billion in taxes.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-buy-cheap-fertility-pills-online.pptx#warmth ">how long does it take you to get pregnant on clomid calculator</a> After opening a retail space in Paris furniture store Silvera, Chimere's next target is the United States. Stouls said the company was also working on new ideas for products such as beehives for the design-conscious apiarist. <a href=" http://www.assurscoot.com/erectzan-south-africa.pdf#ticket ">zytenz vs erectzan</a> MOSCOW, Oct 14 (Reuters) - Russia denied bail on Monday tothe American captain of a Greenpeace ship and two other foreignactivists who are among 30 environmentalists arrested on chargesof piracy over a protest at an Arctic drilling platform. <a href=" http://www.ssvoverath.de/propecia-cheapest-price-australia.pptx ">buy propecia in mexico </a> French Finance Minister Pierre Moscovici has said the eurozone's second-biggest economy cannot be reformed any faster,fending off criticism that it is dragging its feet on measuresits European Union partners consider vital. <a href=" https://ilcorvopasta.com/order-lamisil-online.pptx#correspondence ">lamisil oral granules package insert</a> At least seven corpses had been recovered from the grave in Tlalmanalco, Mexico City prosecutor Rodolfo Rios told reporters at a news conference. He said the victims could not be identified from clothing, and the cause of death had not been determined. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/can-you-buy-flonase-online.pptx ">buy fluticasone propionate nasal spray online</a> Beblawi was named prime minister by the military-backed interim head of state installed after the army removed Mursi. ElBaradei, a former U.N. diplomat, has been named vice president. Bahaa el-Din, a former head of Egypt's investment authority, has been touted for senior posts.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).