Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What do you like doing in your spare time? <a href=" http://iacs.org.br/permethrin-buy-uk.pdf ">buy elimite lotion</a> While there certainly hasn't been a groundswell of wealthmanagement clients asking to divest, many financial advisers -particularly those who offer socially responsible investingservices - say they are getting more questions about the issue. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/atorvastatin-buy#embroidery ">atorvastatin 40 mg price in india</a> Under a deal struck with Beijing's Ministry of Commerce inApril, Glencore has until end-August 2014 to find a buyer but Chief Executive Ivan Glasenberg said this week he hoped to reachan agreement by the end of this year. <a href=" http://www.empirecasinorecruitment.com/adcirca-pbs.pdf#unrest ">adcirca drug</a> Secretary of State John Kerry has arrived in Geneva where he will hold talks with Russian Foreign Minister Sergey Lavrov over a Moscow-sponsored proposal that would enable Syria to hand over its stocks of chemical weapons to the international community, potentially warding off military strikes. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-25-mg-weight-gain-iom.pdf#cleopatra ">trazodone 50 mg tablet a sleep aid youtube</a> Meanwhile, Spike Jonze has launched a new fan-led initiative. Asking the YouTube community to name their favourite tracks and artists of 2013, the director plans to piece the clips together into a final document. The closing date for entries is Monday (August 12th) so enter here before then. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?combivent-costo-mexico.pdf ">combivent respimat dosage instructions</a> (Reporting by Saeed Azhar and Stephen Aldred; Additional reporting by Anshuman Daga in SINGAPORE, Grace Li, Matt Miller and Xinqui Su in HONG KONG; Editing by Michael Flaherty, Alex Richardson and Jeremy Laurence)

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I can't hear you very well <a href=" http://www.inghirami.com/aciphex-cost-per-pill.pdf ">generic rabeprazole sodium</a> Lisicki came back from love-40 to win the eighth game and even things at 4-4, then broke Williams in the ninth game when Serena struck a long overhead — one of several overheads she botched in the match. Williams would critique herself later, say she needed to make more aggressive decisions earlier on points. She can remember that for the U.S. Open in August. <a href=" http://www.rodyb.com/cheapest-retin-a-online.pdf#admit ">cheapest retin-a online</a> Consider the following: I needed to use Word to write a post while testing the tablet. This is a perfect use case for the Surface 2, in that I was on the go, needed to &#8216;get shit done,&#8217; and had a hard surface to set the device upon. The Surface 2&#8242;s hardware (with new Touch Cover) was great. But Windows 8.1 got confused and displayed the desktop in a very odd manner. Word wouldn&#8217;t fully expand across the screen, filling it by about 60 percent and no more. I closed, reopened, resized, and so forth, but the desktop stayed skewed and Word wouldn&#8217;t open. After some frustration, I flipped the tablet to a different viewing mode, and then back to normal. That jogging of Windows 8.1 solved the problem. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-100mg-bula-oenobiol.pptx#nothing ">metoprolol succ er 50 mg generic ptr</a> Changing the legal basis of an already adopted law isn't easy. The European Commission, the EU's executive arm, would have to issue a new proposal, which would again need to be signed off by EU member states and the European Parliament. Complicating matters further, laws based on Art. 352 require unanimous support from EU governments, meaning that the U.K. could block any parts it doesn't like. <a href=" http://armv.org/purchase-diflucan.pdf ">purchase diflucan over counter</a> "Some materials are certainly going to hold up better than others," Kolker said. "So if it's heavy rock or it's clay, that's going to be less permeable. But if it's sand, and there's a lot of force, then maybe you can bubble the sands out of the way. I think it really depends on the materials." <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-atarax.pdf ">order atarax online</a> The dour mood is seen extending to Europe, where Britain'sFTSE is seen slipping 0.3 percent from Tuesday'sthree-month low. Financial bookmakers also see Germany's DAX shedding 0.3 percent and French shares 0.2 percent.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).