Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Who's calling? <a href=" http://drakeed.com/fenofibrate-lipanthyl-dosage.pdf ">buy cheap fenofibrate</a> For Sunderland, it was another defeat that leaves them rooted to the bottom of the Premier League with only one point from seven games - but they can take heart from many aspects of this performance and will look back on De Gea&#039;s brilliant save as the decisive moment. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-clonidine-online.pptx#indigestion ">order clonidine online</a> It would, of course, be useful to be able to predict which practices might fall into this category, so it is of interest that a review of ''breakthroughs&rsquo;&rsquo; published in the New England Journal of Medicine over the past decade suggests there is a particular hazard when the proposed new treatment is more aggressive or interventionist than the one it is intended to replace. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/adding-abilify-to-effexor-xr-fatigue.pptx#interesting ">where can i buy abilify cheaper sweeper</a> You can decorate the front of your house by putting out balloons and creative posters around the front door. “Buy a bunch of different magic markers and write “Party this Way” or “Get loud- Luau this Way”. You can have the kids help decorate them so they feel like they are part of the party too,” the Neelys told FoxNews.com. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/buy-levothyroxine-for-dogs-ghost.pptx ">where can i purchase levothyroxine rxlist</a> It is really too early to draw any firm conclusions from the wellbeing data - the measures are still in development and the statistics are regarded as experimental. But the foundations are now in place for quality of life to become a key indicator in the building where it really matters, HM Treasury. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?tricor-48-mg-generic.pdf#judgement ">generic tricor prices</a> The publishers included Lagardere SCA's Hachette Book Group Inc, News Corp's HarperCollins Publishers LLC, Pearson Plc's Penguin Group (USA) Inc, CBS Corp's Simon & Schuster Inc and Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck GmbH's Macmillan.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How many more years do you have to go? <a href=" http://fotahouse.com/200-mg-clomid-twins.pdf ">clomid men testosterone</a> "We plan to introduce a smartphone with a curved display inSouth Korea in October," Samsung's mobile business head ofstrategic marketing D.J. Lee said on Wednesday at an eventlaunching the Galaxy Note 3 smartphone in Seoul. <a href=" http://predicare.se/ultrafire-c8-led-taschenlampe-cree-xm-l-u3.pdf ">1800lm ultrafire c8 cree xm-l t6 led flashlight</a> Being able to see the weather or watch television on the front of your fridge while eating breakfast is a modern-techie’s dream, but Glassberg says users aren’t taking the proper precautions when using the technology. <a href=" http://www.espaitaronja.com/simvastatin-atorvastatin-difference.pdf#bee ">lipitor atorvastatina 20 mg liparex</a> Npower said the total cost of Government policy and regulation, which includes general tax on energy and support for vulnerable households, will rise from £185 today to £329 by 2020 on the average bill. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/how-can-you-get-accutane-out-of-your-system-lzp-4.pdf#carbon ">accutane prescription acne medication reviews mx5</a> Ms Davidson will claim that the SNP has not said where the money will come from to fund pledges such as renationalising Royal Mail, undercutting UK corporation tax by three per cent, employing more border staff, introducing a fuel regulator and bringing the retirement age down a year in an independent Scotland. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/lotrel-520-dosage.pdf#anxious ">does lotrel make you cough</a> OK I think we can all see why eugenics is wrong when it involves genocide or sterilisation (although there might be justifications in individual cases for the latter), but why the over-reaction to anything in the direction of the designer baby? Don't we already exert some choice when we choose a mate, or select from profiles of sperm or egg donors. This idea is only making the method of choosing a bit more scientific.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).