Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Directory enquiries <a href=" http://thejnpproject.com/generic-wellbutrin-sr-bupropion.pdf ">bupropion xl online pharmacy</a> The day after masterminding the 2-0 win over Poland, which meant all England hopefuls had to put their holiday plans on hold, Hodgson was wondering what might have happened had he made that career switch with his pal Bobby Houghton. <a href=" http://www.law-business.com/?seroquel-xr-50-mg-and-alcohol.pdf#comprehensive ">buy generic seroquel</a> Interfaith Medical Center in Bedford-Stuyvesant, which was slated to begin shutting down on Monday, has received a reprieve until at least September 11, following a legal action by Public Advocate Bill de Blasio last week in Federal Bankruptcy Court. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/best-price-for-nexium-otc.pdf ">long term nexium usage</a> &ldquo;But the point is that Parliament had the opportunity to look at it last week and what the United Kingdom is now committed to is working diplomatically with partners on all the other things we need to do.&rdquo; <a href=" http://www.andreastultiens.nl/intivar-reviews-uk.pptx ">intivar cream uk</a> "Typically in the first few sessions you have to find someone you really trust," said Lilli Friedland, a Beverly Hills psychologist who advises business executives on sexual harassment. "'Can I open up with all my dirty laundry, and is this person expert enough?' It takes a number of sessions and visits to establish that trust." <a href=" http://ascofarve.com/?m-drol-prohormone-for-sale.pdf#behaviour ">cel m drol side effects</a> Qandil's initiative includes releasing all Brotherhood members who had been arrested following Morsi's ouster, assigning a delegation to visit Morsi and holding a referendum on Morsi's ouster, while Awwa's one, which is more controversial, says that Morsi should be released and that he could mandate an interim authority to run the country until an early presidential election is held.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I really like swimming <a href=" http://apostolicfaithweca.org/purchase-xenical-online.pdf#threshold ">costo xenical venezuela</a> An encouraging four-game split with the red-hot Los Angeles Dodgers, capped off with a 3-1 victory Sunday, leaves the Rockies with a 46-50 record, 4½ games behind the Arizona Diamondbacks in the National League West. <a href=" http://theclocktowernyc.com/real-vitalikor-reviews.pdf#refusal ">vitalikor on sale</a> SAP recently launched a cloud-based version of its HANAtool, which helps companies analyse large quantities of dataquickly and competes with Oracle's Exalytics as well as a newversion of its Business Suite software running on top of HANA,which it started offering in mid-May. <a href=" http://www.arnulfus.nl/buy-cheap-artane.pdf ">order trihexyphenidyl online</a> The brewer said that it disposed of 130 pubs and other assets during the year, which generated higher proceeds than expected, of around GBP50 million. It said that it is aiming to achieve disposal proceeds of between GBP60 and GBP70 million for financial year 2014, mainly from the its Taverns estate. <a href=" http://www.kfc.pt/purchase-generic-finasteride-dubai.pdf#rochester ">half dosage propecia other day</a> The next battle looms as early as Friday when cabinet is dueto agree potentially painful measures to avert a looming rise insales tax, another issue over which the centre-right hasthreatened to bring the government down. <a href=" http://thesimpleidea.com/atenolol-25-mg-buy-online.pdf#spade ">atenolol 25 mg missed dose</a> » A cell phone found on Lloyd's body included a text from Hernandez the morning of the murder. It said, "We still on." Lloyd's last text messages were with his sister. After she asked "who was that," Lloyd responded "Nfl." (The NFL text had been mentioned before by prosecutors in court.) The last message Lloyd sent his sister was "just so u know."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).