Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Where do you study? <a href=" http://euso.se/efectos-secundarios-de-vasotec-10-mg.pdf ">iv vasotec dose</a> New York hopes to get third baseman Alex Rodriguez back this month following January hip surgery and center fielder Curtis Granderson next month after his broken pinkie has healed. First baseman Mark Teixeira is out for the season following wrist surgery. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-10mg-to-20mg-side-effects-gdp.pdf ">citalopram 10mg to 20mg side effects ozone</a> Hundreds of extra police have been sent from Britain to Northern Ireland after a second night of rioting by UK loyalists in Belfast. They are angry at a restriction to their annual Orange Day parades amid heightened sectarian tension. <a href=" http://www.adstone.pl/order-zofran-online.pdf#bonfire ">order ondansetron online</a> "As more and more Americans flock to the Internet for theirshopping needs, traditional brick and mortar stores are seeingtraffic decline along with the need for extra summer employees,"said Challenger. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/premarin-625-mg-cream.pdf ">premarin 0.625 mg</a> The will divides the actor's estate among his two sisters, widow and daughter. Gandolfini's son, Michael, 14, does not get any part of that because his father provided for him with a separate trust that is funded by a life insurance policy. <a href=" http://www.markolukac.com/andropause-treatment-uk.pdf#make ">andropause treatment natural </a> Yorkshire Post provides news, events and sport features from the Yorkshire area. For the best up to date information relating to Yorkshire and the surrounding areas visit us at Yorkshire Post regularly or bookmark this page.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Have you seen any good films recently? <a href=" http://ishedlight.com/thermofit-it-works-directions.pdf#arrival ">thermofit plus fat fighters</a> State District Judge G. Todd Baugh, 71, gained national notoriety this week after sentencing former high school teacher Stacey Dean Rambold, 54, to a month in prison for raping a 14-year-old student. The rest of Rambold's 15-year sentence was suspended, which means he would serve his term outside of prison. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/nexium-pret-20mg.pptx#secretary ">nexium esomeprazole 20mg</a> Smith led the Knicks in total minutes played and averaged a career-best 18.1 points in 80 games — all off the bench — last season, before slumping badly and shooting just 33.1 percent from the field in 11 playoff appearances against Boston and Indiana. <a href=" http://www.a3xd.pl/?super-p-force-opinioni.pptx ">super p force ervaring</a> Jacobs, who is also medical advisor to The Eve Appeal, a charity which funds research into gynaecological cancers, says that while more than 80% of women with breast cancer will be alive five years after diagnosis, only 30-40% of those diagnosed with ovarian cancer survive that long. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/buy-cheap-metoprolol-mumbai.pptx ">metoprolol tartrate dosage for migraine</a> It is so they land on Mars they spend the rest of their life -- -- in this space colony it sounds pretty frightening frankly -- -- Well well actually keeps happening more people every two years showed there will really be a growing community of -- there it's it's -- it's -- -- settlement. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-to-buy-nolvadex-2012.pptx ">where to buy nolvadex 2012</a> Downtown Titusville, established in 1850, has a range of restaurants and interesting historic markers. One of the oldest communities on the Indian River, this nostalgic area features arts and crafts shops, clothing boutiques and nearby riverside parks.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).