Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Until August <a href=" http://morodalsfestivalen.no/purchase-ventolin-solution.pptx#response ">buy ventolin inhaler no prescription</a> Webster had earlier said the singer's family and friends were with him at the Heart Hospital Baylor Plano, located north of Dallas, and that they requested the prayers and support of his fans. The representative said Travis' stroke was a "complication of his congestive heart failure." <a href=" http://www.taalgewoon.nl/maxifort-zimax-cost.pptx#dedicate ">is maxifort zimax safe</a> Fishing culture has deep historical roots in Japan. The country imports more seafood than any other and eats 6 percent of the world’s fish harvest with only 2 percent of the global population, United Nations data show. <a href=" http://freaktab.com/ciprofloxacino-unguento-oftalmico-nombre-comercial.pdf ">ciprofloxacin eye drops for cats dosage</a> An anonymous poster on Web site the wallstreetoasis.com site said: “He was found dead in the shower by his flatmate. Intern at BAML [Banking of America and Merrill Lynch] who went home at 6am three days in a row.” <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/cheapest-xenical-uk.pdf#fisherman ">where can i buy xenical online in the uk</a> If you're performing a factory reset, or setting up a new smartphone, Google should prompt you if you want to restore your apps once you sign in. After you do that, reinstall Super Backup. Get your SMS backup from where you last saved it and use Super Backup to restore the files. <a href=" http://predicare.se/dietrine-phaseolamin-emagrece-mesmo.pdf ">buy dietrine</a> The jealous former husband who attacked his ex-wife and her new boyfriend with a machete and pocket knife Sunday morning allegedly cut the tip of his former wife's nose off before slitting his own wrists, prosecutors said.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.cancerprostata.org/sumatriptan-spray-price.pdf#respective ">sumatriptan 100 mg cheap</a> "I owe it to myself, I owe it my teammates and I owe it to the Miami Heat to stay focused," he said. "As a leader, I'm not even going to let that side of the business get me unfocused on what I'm trying to do and that's trying to win another championship." <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/cost-of-lamisil-tablets-in-australia-eid.pdf ">lamisil cream order online oman</a> "All he'd need to do is probably work on a little technique," Bryant told the website. "It's not like he's never played football before. He has played football. I think he'd be a beast in the red zone. I think he could do it. I think he could do it, seriously." <a href=" http://www.opusdesign.nl/generic-premarin-cream.pdf#comics ">buy premarin cream canada</a> "Possibly more important than the terms of this deal couldbe that this partnership demonstrates that the new (Vivus)management is capable of executing on partnership deals,"Leerink Swann analyst Marko Kozul said in a note. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-infantil-precio-mexico-ultimas.pdf#flannel ">motrin 500 dosage sinus</a> Six months after news broke that "Snow White and the Huntsman" director Rupert Sanders had an affair with Kristen Stewart, his supermodel wife Liberty Ross is filing for divorce, TMZ reports. The raven-haired beauty is seeking joint custody of their two young children, ages 5 and 7, and is asking that her soon-to-be ex pay spousal support and legal fees. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/spotting-before-period-on-alesse.pdf#dam ">ethinyl estradiol levonorgestrel acne</a> Well, take gay marriage for example. How about instead of trying to legislate morality and do everything in your power to vote gay marriage down, you walk across the street and invite Chuck, your gay neighbor, over for dinner? 

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).