Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Is there ? <a href=" http://www.skanholz.ee/adhd-strattera-reviews.pdf#rung ">buy strattera 60 mg</a> In the face of weaker-than-expected growth, Paris has won anextra two years to bring its deficit in line with the EU ceilingof 3 percent of GDP in exchange for pushing through ambitiousreforms of its pension system and labour markets. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-cymbalta-no-prescription.pdf ">purchase cymbalta no prescription</a> Payrolls processor ADP said U.S. private employers added166,000 jobs in September, below expectations for 180,000 jobs.Investors were looking to this report for more guidance becauseFriday's broader, government payrolls report will be delayed ifno deal on the budget is reached by then. <a href=" http://buumon.org/buy-alesse-online.pdf ">order alesse online</a> Bush's father, George H.W. Bush, 89, served as president from 1989 to 1993. The elder Bush spent seven weeks in a Houston hospital for bronchitis and related ailments before his release on January 14. He usually makes public appearances in a wheelchair. <a href=" http://ishedlight.com/lipoplex-shots-reviews.pdf ">lipoplex injection side effects</a> While Rajan had been considered the most likely candidate tobe the next Reserve Bank of India governor when he returned toIndia last year to accept the top advisory post at the FinanceMinistry in New Delhi, some in government had said his relativeoutsider status might count against him. <a href=" http://euso.se/paxil-zoloft-same-time.pdf#contemporary ">generic paxil sale</a> In March, the Guangxi government said it would work withFoxconn on a plan to expand the firm's businesses in theprovince, including a proposal to build five solar equipmentplants and 20 solar farms. The announcement, posted on theministry's Web site, gave no details.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://www.acercas.com/?micardis-plus-40-mg-125-mg-precio.pdf ">generic for micardis</a> Peacekeepers have been targeted by assailants in the past in the region since the international force began its work there in 2008. In the last fatal attack, gunmen shot dead a Nigerian peacekeeper in April in East Darfur State. Before Saturday's attack, 150 people associated with the U.N. mission had been killed while on duty in the region, according to the force's website. <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/albendazole-online-purchase.pptx ">purchase albenza</a> The British National Society for Aid to the Sick and Wounded in War, as it was then known, sought to give aid and relief to both warring armies during the Franco-Prussian War and in subsequent wars and campaigns during the 19th century under the protection of the red cross emblem. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/irbesartan-300-mg-buy.pptx#beautifully ">irbesartan 300 mg buy</a> Remember that as of today, no one can match Apple's ecosystem from start to finish. From desktop, laptop, and mobile device hardware to software, media sales, app stores, and an award-winning, unmatched network of retail locations, Apple's tightly integrated ecosystem is something no other competitor can touch. But there's still plenty Apple needs to do if it wants to boost market share. We always see the percentages ebb and flow, as Apple releases a revamped iPhone each year and then lets it stagnate over the course of the next 12 months or so. But the downward trend is pretty clear now. <a href=" http://www.sevillaclick.com/canadian-discount-pharmacy-review.pptx ">generic drugs for overactive bladder</a> We’ve sent a note to Netflix to see if Roku will support the new feature at launch. Even if it doesn’t, Netflix did say that support for additional devices will be added in the coming months. So if your favorite Netflix device doesn’t support multi-user profiles yet, look for it soon. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-rat-100mg-tab.html#forecast ">allopurinol 100mg use vjoy</a> Murray, nevertheless, is building a similar record of consistency. Sunday will be his sixth Grand Slam final, his third in a row and his third at the Australian Open following defeats to Federer in 2010 and Djokovic in 2011.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).