Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How do you do? <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-10mg-reviews-para-que-sirve-el-medicamento.pptx ">abilify online cheap kbox</a> Recently attempts by the U.S. government to free Kenneth Bae have come up short. In late August, North Korea rescinded its invitation for a senior U.S. envoy to travel to Pyongyang to seek his release. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-capsules-price-in-india-bhubaneswar.pptx#classroom ">taking 10 mg accutane roaccutane by roche</a> In 64 per cent of the country, the number of patients readmitted to hospital after treatment for a fracture had risen significantly since 2008/9, while in just seven per cent areas, there was a significant reduction. <a href=" http://www.jaxmediator.com/naturally-huge-side-effects.pdf ">cheap order naturally huge</a> This comes from our ad serving technology and is used to track how many times you have seen a particular ad on our sites, so that you don't just see one advert but an even spread. This information is not used by us for any other type of audience recording or monitoring. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-price-australia-bsb.pdf#sour ">rogaine for hair thickening oil india</a> Abe is seeking a difficult balance with massive fiscal and monetary stimulus to end 15 years of deflation and tepid growth, while setting the groundwork to get the government's finances in order over time. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?para-que-sirve-montelukast-tabletas-10-mg-duration.pptx#soft ">order singulair canada twitter</a> Under questioning from Bulger's lawyer, Fitzpatrick said Bulger denied being an informant when he met with him in 1981, but was listed in FBI files as an informant who provided the agency with information on the Mafia. At the time, dismantling the Mafia was a national priority for the Justice Department.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could I have an application form? <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/can-i-buy-nexium-over-the-counter.pptx#threat ">cheapest way to buy nexium</a> Not all doctors who lose clinical privileges or pay multiple malpractice claims necessarily should lose their licenses. In some malpractice cases, doctors or insurers may settle without admitting fault to avoid potentially expensive litigation. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheapest-bimatoprost-available-online.pdf#bigger ">cheap online buy bimatoprost</a> In 2011, Shuanghui, the country's largest meat-processingcompany, was found to be purchasing pigs that had been fedclenbuterol, prompting a national outcry against what is knownin China as "lean meat powder." <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/is-there-a-generic-for-retin-a-micro.pdf#intent ">cheap retin-a</a> The department posted signs on beaches warning people tostay out of the water and not to consume any dead fish found inthe area. The brown plume was expected to remain visible forweeks while natural tides and currents slowly flush the area,the department said. <a href=" http://www.adstone.pl/order-fluoxetine-no-prescription.pdf ">order fluoxetine online</a> A short-term shutdown would slow U.S. economic growth byabout 0.2 percentage points, Goldman Sachs said on Wednesday,but a weeks-long disruption could weigh more heavily - 0.4percentage points - as furloughed workers scale back personalspending. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/buy-permethrin-spray-online.pdf#baseball ">permethrin cream for lice in india</a> As part of the trade, the Giants agreed to take Rivers for the Chargers. NFL rules prohibit a player just drafted to be traded for a draft pick, so Accorsi first had to select Rivers and then trade him for Manning.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).