Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

This site is crazy :) <a href=" http://generator.org.rs/index.php/purchase-cheap-schiff-prostate-health.pdf ">schiff prostate health rx </a> "By reducing bycatch, the new basket traps increase fishsize and economic return, while limiting the bycatch that canharm entire reef systems. These innovations can also be exportedto other coastal fisheries for the benefit of entire regions." <a href=" http://www.wigt.co.uk/buy-prednisone-online-now.pptx#beer ">buy prednisone online now</a> But Woodson appears to be leaning toward starting Smith, which isn’t surprising since the head coach has shown that he prefers to Smith over Shumpert in the past. When asked why he would take Smith out of the role that resulted in him having his best season, Woodson said: “I think he’s past that. I wanted him to be past that sixth man. <a href=" http://sinestezia.com/amoxicillin-purchase.pptx ">purchase amoxicillin antibiotic</a> The examiner's office was unable to determine the cause of Ethan's death. The autopsy said he most likely died due to the fire, but that he also had skeletal fractures, and trauma could not be ruled out as a possible cause of the fractures. <a href=" http://www.gcva.com/buy-renova-toilet-paper-online.pdf#chronicle ">buy tretinoin gel .05</a> He wasted little time, tackling the scandal head-on andlaunching the biggest corporate restructuring in decades atSiemens, a company of some 370,000 employees -- a third based inGermany -- which traces its roots to an electrical telegraphcompany founded by Werner von Siemens in Berlin in 1847. <a href=" http://powerbible.com/where-to-buy-cytotec-pills-in-south-africa.pdf ">buy misoprostol online usa</a> "We cannot start dismantling as long as the nuclear fuel ison the site, so not earlier than 2, 3 years after the plant isclosed, because the fuel will remain in the spent-fuel poolsbefore being sent to (Areva's nuclear reprocessingplant in) La Hague," he said. (Reporting by Michel Rose and Marion Douet; Editing by AnthonyBarker)

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How do you do? <a href=" http://www.novacast.se/md-drivers-license.pdf#whose ">mdrive side effects</a> With his legislative initiatives on guns and immigrationdead or stalled, Obama may also be motivated to build supportfor Democrats in 2014 mid-term elections. Democrats hold a slimmajority in the Senate that may be at risk and are in theminority in the House of Representatives. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-40-mg-methadone-wafer-picture.pptx ">buy pioglitazone hcl properties</a> The company recognised hardware revenue on approximately 3.7 million BlackBerry smartphones, although most of the units recognised were BlackBerry 7 devices. BlackBerry 10 devices that were shipped in the second quarter of fiscal 2014 will not be recognised until those devices are sold through to end customers. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/montelukast-sodium-price-philippines.pdf#player ">levocetirizine montelukast combination dosage</a> NEW YORK, Aug 14 (Reuters) - U.S. stocks fell on Wednesdayas investors speculated on when the Federal Reserve might curbits stimulus measures and after department store Macy's stockfell from a "tough" sales environment. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/is-amoxicillin-cheaper-than-penicillin.pptx ">generic amoxicillin cheap</a> "But what we need is a guarantee all their contracts with government have been thoroughly independently examined if we are to maintain the public&#039;s confidence in their ability to deliver." <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=vloeibare-cialis-06081110#type ">eut couper viagra</a> In the letter to the Prime Minister, Mr Salmond wrote: "While your timetable to publish one such paper a month in 2013 has clearly slipped, this work is under way, and you, the Chancellor and other senior members of your Cabinet have been involved in promoting this Westminster-led campaign for a No vote.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).