Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I work with computers <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-finpecia.pdf#articles ">purchase finasteride</a> Doing so could help it beef up its military by letting defense-equipment makers expand production and lower costs through greater scale without having to raise spending. The United States too could benefit from lower costs by widening its supply chain. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-drug-treatment-type-2-diabetes#heels ">non pharmacological treatment for erectile dysfunction numbers</a> The pontiff met with a few thousand of Brazil's political, business and cultural elite in Rio de Janeiro's Municipal Theater, where he also shook hands with Indians who said they were from a tribe that has been battling ranchers and farmers trying to invade their land in northeastern Bahia state. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/buy-montelukast-online.pdf#terror ">montelukast price </a> Once that full moon rises, it’s time for the Mid-Autumn Festival, sometimes called the Harvest Moon Festival. It’s also time for foodies to blast into action because these tasty treats won’t be on the shelves again until next year. <a href=" http://www.argentfm.com/keflex-online-purchase.pdf ">purchase keflex</a> When arch-hawk Richard Fisher of the Dallas Fed comes out saying the taper has &#8220;all been swamped by fiscal shenanigans,&#8221; as he did on Thursday, you know we are on hold for some time. True, Esther George of the Kansas City Fed came out again in favor of tapering, but wider support in the near term should be hard to find. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/mg-wellbutrin-quit-smoking.pdf#conspicuous ">wellbutrin buy</a> A: I had a very good relationship with President Bush in those beginning years there was not much of a difference of opinion between us. The worsening of relations began actually in 2005 where we saw the first incidents of civilian casualties where we saw that the war on terror  was not conducted where it should have been, which was in the sanctuaries and the training grounds beyond Afghanistan, rather than that the US and NATO forces were conducting operations in Afghan villages, causing harm to Afghan people.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Would you like a receipt? <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-400-mg-orally-in-a-single-dose-antibiotics.pdf ">pharex cefixime price jmu</a> The Federal Reserve is scheduled to begin a two-day policymeeting on Sept. 17, at the conclusion of which many marketparticipants expect the central bank to announce it will beginto scale back its bond-buying program, which has been a majorfactor in the 18.1 percent gain in the S&P 500 this year. <a href=" http://www.edna.eu/en/iv-flagyl-cost-canada-90#dishonest ">order oral lamisil</a> These so-called managed futures funds, which use complex computer models to try to profit from trends in global futures markets, can suffer when markets reverse suddenly or when equity and bond markets move in the same direction. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/wellbutrin-buy-uk.pptx#motion ">buy wellbutrin xl online no prescription</a> Both of these guys are coming of off losses, Shogun against Gustafsson, and Sonnens most recent loss against Bones Jones prior to that he suffered his second defeat against Anderson Silva. This being said Sonnen will be moving back down to Middle Weight after this fight, so I think he wants to leave an impact before he makes the shift back down. <a href=" http://www.webdynamics.ca/contact-laxative-dulcolax.pdf ">best time to take dulcolax laxative</a> That thoroughness has stayed. Yellen arrives at Fed meetingswith carefully researched written remarks, delivering them inmeasured tones with a slight, somewhat nasal Brooklyn accentthat nearly 30 years in California did not fully eradicate. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?glucophage-er-500-mg-206 ">ciprofloxacin generic price ijig</a> Andrew Stevenson, of Scottish Natural Heritage, said: "We are working with the National Farmers&#039; Union in Scotland and the Scottish Crofters&#039; Federation to manage any incidents which do occur.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).