Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/motrin-600-mg-over-the-counter-jfk-532#jeanne ">purchase metronidazole dogs given with food</a> Harkless and Sampson were originally in the same recruiting class and briefly on campus together. Sampson ultimately didn't get NCAA academic clearance and had to spend a season at prep school. But those who saw the two play against each other during their short time on campus together said the versatile and dynamic Sampson often got the best of the more-polished Harkless. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/can-you-buy-ventolin-inhalers.pptx ">can you buy ventolin inhalers</a> "Obviously, turnovers are going to get you beat in this league. It is paramount that we don't let that happen again," Romo said. "We are going to have some hard teaching sessions going over this tape, and it will be good for guys." <a href=" http://www.czwg.com/aripiprazole-abilify-cost-study.pdf ">abilify dosage 20 mg preis</a> Palin wrote back: "Margaret Thatcher used to say, ' I always cheer up immensely if an attack is particularly wounding because I think, well, if they attack one personally, it means they have not a single political argument left.." So, thank you, Mark Begich, for making me and others exceptionally cheery today! Mark, after looking at your voting record I can see why you are looking for a distraction." <a href=" http://www.elsiemagazine.com/how-well-does-stendra-work.pdf ">stendra stock</a> Bombardier, which also makes trains, is staking a claim in aniche: the single-aisle, 100- to 149-seat class that is midwaybetween the size of so-called "regional" planes and the largercommercial jetliners of Boeing and Airbus. Bombardier says itcan corner half that market over the next 20 years. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-flovent-inhaler.pdf#reasonably ">order flovent inhaler</a> Hundreds of National Park Service workers from as far away as California and Alaska spent weeks cleaning mud and debris. In recent months, all mechanical equipment was moved to higher ground as workers put the island back in order.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Very interesting tale <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/buy-silagra-online-uk.pdf ">silagra 25</a> Each pocket-sized beer packet makes a single 16 oz. pint by adding water to a bottle-shaped carbonation system that contains a compartment for Pat’s Eco2Activator powder mix — potassium bicarbonate and citric acid — to produce CO2 bubbles that transform the brew from flat to bubbly. <a href=" http://www.careercadence.com/discount-ventolin-hfa.pdf ">order ventolin online canada</a> He knocked his wedge within a foot, yelling "Be right" as his ball plopped onto the green and rolled toward the cup. After the tap-in, another birdie on No. 15 and Mediate's bogey on 16, Perry's lead was up to five and he was well on his way to his fourth win since he joined the Champions Tour in 2010. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/nexium-warnings-news.pdf ">walmart pharmacy nexium prices</a> Tobias Lindnar, a project manager for Gerstlauer Amusement Rides in Munsterhausen, Germany, told The Dallas Morning News that the company will investigate what led to Friday's fatal accident at Six Flags Over Texas in Arlington. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/do-you-need-a-prescription-for-erythromycin.pdf ">erythromycin tablets price</a> This is yet another reason why the elected representatives of the American people, and their appointed policy makers, must do more today to internalize in their thinking the growing risk of economic “Japanization.” They must also realize that the country has fewer financial and societal cushions to deal with this risk should it materialize. <a href=" http://beetperformer.com/dragon-pills-steroids.pdf ">wild dragon pills new zealand </a> Cyrus, who found fame as the child star of Disney children&#039;s show Hannah Montana, has been criticised in recent weeks for her controversial performances, most particularly at the MTV Video Music Awards in Brooklyn last month.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).