Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Who's calling? <a href=" http://mirrorofrace.org/buying-nolvadex-online-uk.pdf ">research nolvadex buy</a> In New York, NYISO forecast demand would peak at 33,400 MWWednesday afternoon, which is close to the grid's all-timerecord of 33,939 MW set in 2006, before industrial andcommercial companies reduced power usage during the recession. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/permethrin-online-uk.pdf#devoted ">where can i buy permethrin uk</a> At least two of the three abortion restrictions, onerequiring that patients receive details about fetal heartbeatbefore they undergo an abortion and the transfer agreement ban,have nothing to do with the budget, the ACLU said. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/lamisil-1-cream-review.pdf#pleasant ">terbinafine 250 mg tablet</a> “While the logistical difficulties of using body-worn cameras will be greater in a larger police force, the potential for avoiding constitutional violations will be greater as well,” the judge wrote. <a href=" http://www.wigt.co.uk/buy-metoprolol-succinate-er.pptx ">what is toprol xl 25mg used for</a> "It was one of those seemingly sudden issues to our family. He seemed fairly healthy one day, and then all of a sudden Bear had an intestinal issue where his intestines were twisting and sadly we had to put him down." <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/dicyclomine-20-mg-tablet-para-que-sirve.pdf#several ">dicyclomine 10 mg wiki</a> “We're going from 100 funded companies a year, and we're trying to get to 1,000 funded companies a year. That is a quantum shift,” said Microsoft's Mohan. He notes that the cost to get a startup up and running has plunged from $250,000 to $2500 over the past decade or so.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Excellent work, Nice Design <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-olanzapine-online.pdf#variability ">olanzapine eating disorders</a> The presence of injection wells does not mean an area isdoomed to have a swarm of earthquakes as a result of seismicactivity half a world away, and a swarm of induced quakes doesnot necessarily portend a big one. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/cheapest-retin-a-buy.pdf ">buy tretinoin gel 0.025</a> Having the cash on hand, instead of the paid-up mortgage, could help with retirement expenses down the road when you're not ready to sell your house but have unexpected expenses. If you think you want to stay in your house through your dotage, paying off a low-rate mortgage slowly while you bank money is a much better solution than paying it off now and finding you need a costly reverse mortgage in the future. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/suppository-dulcolax.pdf#ignition ">dulcolax balance coupon</a> With titles in 200m freestyle, 100m backstroke and 4x100m freestyle relay already in the bag at the hilltop Palau Sant Jordi, the bubbly 18-year-old touched in a time of 53.36 seconds, just behind Campbell in the next lane in 53.24. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-not-working-after-5-months-over-analyzing.pdf#qualities ">accutane 5 months breakout nfl</a> There are typically different fees for common investment options. Parents should be aware that there is generally also an annual fee on all money invested in the plan, around half a percent of the total money invested. <a href=" http://www.momroad.com/prilosec-online-uk.pdf#hazard ">price of prilosec at target</a> Militant Islamists have been an issue of concern for the authorities. A suicide bomb attack on an historic synagogue in the resort of Djerba in 2002 killed 21 people. Suspected Islamists were killed in shoot-outs with security forces in 2006-7, and pro-al-Qaeda groups have been active on the Algerian border since 2012.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).