Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

It's a bad line <a href=" http://www.glencar.ie/can-i-buy-erythromycin-over-the-counter-uk.pdf#boiled ">erythromycin estolate tablets usp 500 mg</a> While this article focuses on anti-bribery measures in the UK, the UK’s anti-corruption initiatives should be seen in the light of international efforts to combat bribery and corruption. In recent years, anti-corruption laws have evolved in many jurisdictions largely as a result of the Organisation for Economic Co-operation and Development’s (OECD’s) Anti-Bribery Convention 1997, whose signatories agreed, among other things, to adopt domestic legislation to criminalise the bribery of foreign public officials, to provide international assistance in prosecuting foreign bribery, to introduce corporate liability for bribery and to impose proportionate and effective sanctions for bribery offences. As at August 2013, 40 states, including the UK, are signatories to the OECD Anti-Bribery Convention. <a href=" http://www.edna.eu/en/buy-rogaine-5-canada-33 ">paxil sale online</a> "Will Tone be out there, will he not be out there opening day? I think it's too early to tell," Ryan said. "Certainly we hope he's available because he's a difference maker when he's on the field." <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?clindamycin-for-dogs-teeth-118#hedgehog ">motilium 10 uk</a> Canadian Solar said late on Thursday that it expects to shipbetween 410 megawatts (MW) and 430 MW of solar panels in thethird quarter, lower than the 455 MW it shipped in the secondbut still much higher than first quarter shipment of 340 MW. Inthe second quarter of 2012, the firm shipped 412 MW. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buying-ventolin-uk.pdf#record ">ventolin uk dose</a> Airbnb lists 30,000 hosts in the city, the vast majority of those outside midtown Manhattan. Insisting that 87% rent out their primary residences, the company says government is being heavyhanded in its attempts to crack down on abuses. <a href=" http://armanoswine.se/where-to-buy-doxycycline-hyclate-100mg.pdf ">buy doxycycline uk boots</a> Scientists are clear about some things, such as that chemicals in tobacco smoke cause mutations in lung cells that lead to lung cancers, or that ultraviolet light triggers mutations in skin cells that lead to skin cancers.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://dsg.cz/purchase-norvasc-online.pdf#foe ">amlodipine (norvasc) 10 mg oral tab</a> Zimbabweans who follow Baba Jukwa &ndash; who signs each update with &ldquo;Asijiki&rdquo; which means &ldquo;We do not retreat&rdquo; in the local language Shona &ndash; say they now have unfettered access to information they have always wanted but were in fear of having. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-nasal-spray-online-pharmacy-boehringer-ingelheim.pdf ">fluticasone propionate nasal spray package insert vlk_574_mud</a> Ilya Lehman, owner of The Early Ear Schools in Manhattan, was in Manhattan Supreme Court on Thursday to answer to charges of sex abuse and a course of sexual conduct against a child. Lehman is accused of molesting a 9-year-old girl and then offering her mother hush money. <a href=" http://buumon.org/nexium-costs.pdf#canteen ">nexium mg 20</a> The authority said in a statement late on Wednesday on itswebsite that it would speed up construction of lower pricedapartments and ensure an adequate supply of land to build 20,000new homes by the end of 2013. <a href=" http://www.cancerprostata.org/trazodone-uses-for-anxiety.pdf#felt ">trazodone for anxiety reviews</a> A 2010 research paper published by Thailand’s Royal Police Headquarters — citing media reports — explained that 4x100 brewers add “whatever makes them drunk, i.e., mosquito coils ... herbicide or even the powder peeled from the inside of fluorescent light bulbs.” <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/nolvadex-for-sale-uk.pdf ">buy nolvadex pct uk</a> "If you notice a change in your pattern of either yourself or a loved one, seek a health care professional&#39;s evaluation," said Heather Snyder, the Alzheimer&#39;s Association&#39;s director of medical and scientific operations. "It could be a lack of sleep or nutritional, but it may be something more than that."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).