Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I support Manchester United <a href=" http://www.jaxmediator.com/cost-prostate-5lx.pdf#provided ">rx prostate 5lx</a> Ah well, to each their own I guess. If there was no Zelda or Link, might as well call it something else. I would probably play the game... but I probably wouldn't enjoy it because I'd be biased in favor of the "old formula" lol <a href=" https://www.gebman.com/index.php/fluticasone-cream-is-used-for.pdf#central ">fluticasone/salmeterol pharmacological class</a> David Fleetwood, 62, was a Chestnuthill Township supervisor who doubled as the Ross Township zoning officer, according to Monroe County coroner Bob Allen. He died after being flown to Lehigh Valley Medical Center. Township Manager Dave Albright told the Pocono Record that Fleetwood was a good friend. "He'd give you the shirt off his back. He'd do anything for you," Albright said. <a href=" http://stadsmagasinet.se/cytotec-tablet-price-in-india.pptx ">where to buy original cytotec in the philippines</a> Max Scherzer, the All-Star Tigers pitcher who was critical of suspended Brewer Ryan Braun, calling the disgraced slugger “despicable” when the outfielder accepted a 65-game suspension in connection to Biogenesis case after months of denial, said he had no problem with A-Rod on the field. Tigers shortstop Jhonny Peralta accepted a 50-game ban for his role in the scandal. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/dosis-combivent-untuk-anak.pdf#reliance ">dosis combivent nebulizer untuk anak </a> This goal can only be achieved by destroying the economy and peoples ability to earn a living, thus, cutting the flow of taxes to the federal government which needs revenue to fund Social Security, Medicare, Obamacare and all the other programs and agencies the Tea Party can&#8217;t stand. <a href=" http://daproim.com/index.php/clindamycin-phosphate-topical-gel-buy-online.pdf#port ">where to buy cleocin t</a> NEW YORK, July 25 (Reuters) - Global equity markets easedand the dollar fell on Thursday after mixed results fromblue-chip companies on both sides of the Atlantic and renewedconcerns about the slowing pace of growth in China weighed oninvestor sentiment.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm doing a masters in law <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/olanzapine-for-delirium.pdf#commit ">olanzapine experience</a> However, analysts voiced concerns that the plastic 5C is not as reasonably priced as they were led to believe. In China, prices for the phone start at $735, and the 32G 5C model costs the same as the 16G 5S. In the UK, the 5C will retail for £469, just £80 less than the 5S. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-causing-mental-illness-dysthymia.pdf#cup ">accutane causing mental illness history</a> Public health officials, however, say there’s no question that the risk of vaccination is far outweighed by the benefit of immunization. Risks of vaccine side effects or failure are possible but rare, and they’re much lower than the risks associated with disease, said Omer. <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/wellbutrin-purchase.pptx#glare ">purchase wellbutrin no prescription</a> "There are so many more interesting transactions you can dotoday in the environment we're in because there are challenges,"said Derek Sulger, founding partner of China focused privateequity firm Lunar Capital Management, also speaking at the HKVCAevent. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cost-of-cozaar-50-mg.pdf#pillow ">cozaar tablets 100mg</a> None of the 2,200 passengers nor 796 crew members on board were reported injured after Royal Caribbean Cruises' (RCL) Grandeur of the Seas caught fire. The ship set out from Baltimore on Fri. for Coco Cay, Bahamas, but had to divert to Freeport, Bahamas. No immediate cause for the fire was given. ... <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/accutane-triglycerides-2nd-month.pdf#wording ">how to buy generic accutane</a> The Sunni Muslim-ruled island, home of the U.S. Navy's Fifth Fleet, has been buffeted by political turmoil since 2011, when mostly Shi'ite Muslim protesters took to the streets calling for democratic reforms and more say in government.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).