Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://sexperterna.org/do-i-need-a-prescription-to-buy-ventolin-in-australia.pdf#embroidery ">ventolin tabletas 2mg en el embarazo</a> “I paid my debt off slowly, £30 a week for six or so months.It was horrible, especially as I lost my job soon after and I was paying out£112 a fortnight on debt and bills, only having £10 for myself to pay forliving costs including food.” <a href=" http://adanercantabria.com/?robaxin-mg-dosage-in-humans.pptx ">methocarbamol 500 mg human dosage klonopin</a> "We should begin to understand what makes the human brain unique, the basic mechanisms behind cognition and behaviour, how to objectively diagnose brain diseases, and to build new technologies inspired by how the brain computes." <a href=" http://www.sevillaclick.com/prescription-drugs-abuse-street-names.pptx#curiously ">sefton plaza discount pharmacy</a> “Rihanna’s camp is pissed,” a Style network source tells us. “From promises to be a huge star on Style to a terrible time slot on Bravo. Ouch. The last original program to get that slot was “Platinum Hit” in 2011, which ran for five weeks.” <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-clindamycin.pdf#exists ">buy clindamycin phosphate foam 1</a> The Spanish Civil War gave rise to modern war photography as we still know it: immediate, gut-wrenching, uncomfortable and often surreal visions of life at its most extreme juxtaposed with visions of death at its most extreme. But if one photographer can be said to have hailed the arrival of the genre it was Robert Capa. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-avana.pdf#mall ">order avanafil online</a> Mr Cameron said the UK could not afford to miss out on a technology that would bring down bills, create up to 70,000 jobs and provide financial sweeteners to communities with drill rigs on their doorsteps.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/astrazeneca-seroquel-tablets-omeprazole.pptx#buried ">seroquel xr reviews knock me out</a> But what the market may be missing is that the governmentseems quite determined to rein in the current account deficit,and given that gold is the second-biggest import by value behindcrude oil, it's an obvious target. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/where-can-i-order-periactin-pills.pdf ">cyproheptadine online</a> &#8220;To this date there are so many commitments and promises, and things that we&#8217;ve done together, as a married couple, but now it&#8217;s going to be recognized.&#8221; Jonathan Beebe-Franqui stated. &#8220;And it&#8217;s something as simple as an ID card that kind of seals that. Everything that&#8217;s been going on that we&#8217;ve done just for us and our family now to be recognized through the federal government, his career, his job, is just amazing, it&#8217;s a crazy feeling.&#8221; <a href=" http://www.glencar.ie/terbinafine-250mg-tablets-price.pdf ">terbinafine alcohol interactions</a> The names of those who took part are listed below: Jodi Ashby, Evi Ashby (5), Heidi Ashby (3), Karen Greaves, Chloe Greaves (5), Rebecca Brain, Charlotte Brain (5), Ryan Brain (2), Charlotte Anslow, Maya Anslow (5), Lorna Maddocks, Emily Maddocks (5), Sarah Westwood, Ellie Westwood (5), Katie Westwood (5), Louise Moses, Rhys Moses (5), Grace Moses (2), Keely Pritchard Williams and Daisy Pritchard Williams. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-acne-treatment-cost-laser.pdf ">accutane acne treatment cost lcd</a> Usenko and his team identified their specimen as a male aged about 12 years. During his brief life he came into contact with 16 persistent organic pollutants, including pesticides and flame retardants. Exposure to the most persistent chemicals was greatest in the first year — and accounted for one-fifth of his total lifetime contact — suggesting a transfer of contaminants from his mother in the womb and during nursing. <a href=" http://www.algordanza.pt/differin-gel-reviews.pdf#uneasiness ">differin acne cream coupons</a> Evidence in two recent high-profile child murders in Britainhas shown that the killers accessed online child pornography.Although search companies have pledged to help remove imagesfrom the Internet, Cameron says he wants them to go further.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).