Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm training to be an engineer <a href=" http://sabrinacarpenter.com/tamoxifeno-gador-20-mg.pptx#abroad ">does nolvadex require prescription</a> The P6 is the world's thinnest smartphone at 6.1mm, runs Android 4.2 Jelly Bean and has an 8Mp rear camera. The first 300 customers who order an Ascend P6 online will get a free MediaPad Lite 7 tablet free. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-28-cost-in-canada-tna#calendar ">alesse spotting brown urine</a> As Rouhani arrives in New York for the UN General Assembly this week and asks the United States to pretty please ease up on economic sanctions, Obama must stand firm: Sanctions will stay in full force or ratchet up — and the threat of potential military action will loom — until Tehran’s nuclear program is absolutely and verifiably dismantled. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/leponex-tablete-dejstvo.pdf ">leponex quel dosage effets secondaires</a> Twitter has long tried to hew to the position that users - not the company - are responsible for the content on the service. But last year it implemented a means of filtering Tweets by country, so that if it were forced to censor messages in one place it would still be able to show them in others. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/cheap-cephalexin-for-dogs.pdf#respected ">purchase cephalexin for dogs </a> William Humphrey, a DUP MLA for North Belfast, declined to comment directly on whether the Orange Order should assist the PSNI. He said: "I will wait and see what the Orange Order has to say on the matter. All violence is wrong and it has to be condemned. The Orange Order clearly called for a peaceful protest." <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?buy-cheap-nexium-online.pdf#slow ">how long does nexium 40 mg take to work</a> All of the online travel agencies are already involved in the advertising business to varying degrees. They once looked at metasearch skeptically, and now have embraced it. Taking the next leap to integrate their metasearch subsidiaries is undoubtedly under discussion, and could be the next big thing.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-doxycycline-hyclate-100mg.pdf ">order generic doxycycline online </a> I should not get carried away. There is a long list of hypotheticals to get through; there is considerable bad blood between the parties and their leaders that would require the work of expert medics and shrinks to allay. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/usos-del-medicamento-nexium.pdf ">nexium online sampling</a> Rising U.S. retail sales in July, combined with a higher ZEW German sentiment index and euro zone industrial production, painted a rosier picture of the global economy. The data pushed U.S. Treasury yields higher and homebuilder stocks fell in anticipation of higher mortgage rates. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/evedol-reviews.pptx#credentials ">veedol international ltd</a> It has been seized upon by Prime Minister Shinzo Abe as a way of restoring the halo of cool that once graced the nation that gave the world technological marvels such as the "Walkman." Japan's luster dimmed through two lost decades that saw it fall behind China economically. <a href=" http://vallashopen.se/tab-aceclofenac-dose.pdf#bathing ">thiocolchicoside &amp aceclofenac tablets side effects</a> As the hunger strike enters its 40th day on Friday, dozens of inmates have been sent to hospitals or prison infirmaries, and officials are bracing for more illness among the 118 prisoners who have not eaten since the strike began. <a href=" https://ilcorvopasta.com/paxil-cost-generic.pptx#hung ">paxil cr 25 mg efectos secundarios</a> Intelligent design makes a muddle of recorded history. If the creationists are right, the Romans deserve a lot of credit for creating their vast empire. The Roman emperors would have had to subdue the dinosaurs before they conquered the people they called barbarians.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).