Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://www.inghirami.com/micardis-hct-price-at-walgreens.pdf#spare ">micardis 80 mg generico</a> Pakistan rejected the allegation, saying there had been no exchange of fire along the heavily militarised border in Kashmir, the cause of two of three wars between the nuclear rivals. It said it was committed to a decade-old ceasefire and wanted to restart talks. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/cheap-propecia-5mg.pdf ">order finasteride</a> The southern Moscow district of Biryulevo is still cleaning up after a Russian nationalist mob swept through it at the weekend claiming to be looking for Shcherbakov&#8217;s killer, smashing shops and shouting racist slogans against migrants from the Caucasus. The mob clashed with police, who on Monday rounded up more than a thousand locals. Their police chief has since been replaced. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/neurontin-800-mg-tid.pdf ">buy neurontin online uk</a> "Bank of America's reckless and fraudulent origination and securitization practices in the lead-up to the financial crisis caused significant losses to investors," said U.S. Attorney Anne Tompkins of North Carolina's western district. "Now, Bank of America will have to face the consequences of its actions." <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-nasal-spray-50mcg-instructions-mp3.pdf#laboratory ">flonase nasal spray canada depression</a> Children found six ancient Buddha statues which are believed to be around 1,000 years old while bathing in a newly dug pond in Khleng Por. (Photo: AP Photo/Heng Sinith)<a href="http://www.huffingtonpost.com/2012/08/17/cambodia-ancient-buddha-statues_n_1795600.html" target="_hplink">Read more here. </a> <a href=" http://janematthewsdesign.com/do-you-need-to-dilute-lasix-iv-push.pptx#copyright ">furosemide 20 mg uses</a> Chief Executive Curt Culver said he was encouraged by MGIC'srecent credit performance, given that the number of delinquentloans fell 24 percent in the second quarter to their lowest inthe last five years.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Please call back later <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/lidocaine-cream-rxlist.pdf#living ">lidocaine cream zoster</a> There's no clicking around on a console, but the finer, still-simple controls of the console translate just fine. As you'd expect, you'll move your character around with the left stick, and the many abilities you'll acquire are mapped to face buttons and triggers. Blizzard also adds a quick-dodge function to the right stick, and while it's not a move you'll find essential, it does prove a useful escape tactic when the enemies seem overwhelming. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/cytotec-buy-online-uk.pdf#slip ">buy misoprostol online philippines</a> Almost 550 assemblies had been removed from the reactor core just before the quake and tsunami set off the crisis. These are the most dangerous because they have only been cooling in the pool for two and a half years. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/average-cost-of-topamax.pdf ">will i lose weight on 75 mg of topamax</a> Canadian investigators on Friday issued their firstrecommendations following the crash, urging that trains haulingdangerous goods not be left unattended, and pushing for stricterguidelines on railway braking systems. <a href=" http://www.bharat79.com/que-significa-hombron#eerie ">que significa hombron</a> Drew&#039;s fascination with technology began at an early age - shortly after he licked a 9-volt battery for the first time. It was this first taste of technology that sparked his interest in how electronics work, and he&#039;s been obsessed ever since. Aside from keeping up with the latest developments in tech, he enjoys shock humor, and working puns into his writing at every opportunity. You can find his work on Digital Trends and The Manual. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/diflucan-50-mg-for-yeast-infection.pdf ">buy fluconazole 150mg</a> Jean-Pierre Lambert, analyst at Keefe, Bruyette & Woods, estimated the value of the stake at around 200 million euros butsaid he expects a 50 million euros negative pre-tax impact onSocGen from the deal.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).