Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could I have an application form? <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/dostinex-cabergoline-cost.pdf ">buy dostinex tablets</a> “Of course, both from the standpoint we’d like to have him on the floor as soon as possible, but in this case, although we lose a little bit of time, we gained a tremendous amount of confidence in the actual progression and recovery process of the knee itself,” he said. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-iv-package-insert-umlaut.html ">allopurinol 100mg price picture</a> Plus, with rare events, such as the Colorado flood, it’s hard for the average person to identify risk based on their personal experiences. “If a 100-year flood becomes a 30-year flood, what does that mean about when the next one is going to come around?” Dr. Stern said. “The issue is about the difficulty of understanding rare events.” <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-100-mg-tabletas-tablete.pptx ">lamictal xr 100mg cost gyms</a> Returns on healthcare IPOs this year are at an average of 43.9 percent since their debut date, far exceeding the Nasdaq Composite year-to-date return of 18.4 percent, and the S&P's 18.6 percent, according to accounting and actuarial firm PricewaterhouseCoopers. <a href=" https://www.tca.nl/lasix-renal-scan-cpt.pdf ">buy furosemide 40 mg online</a> The &#8220;War on the Rocks&#8221; website has an interesting podcast which looks at the Snowden affair. It contains a strategic/operational and tactical intelligence community damage assessment and compares PRISM to the &#8220;total information awareness project&#8221; of Admiral Poindexter. It has an intro by Mark Stout of the International Spy Museum. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-125-mg-tablets-rca.pptx#sometimes ">lopressor 50 mg bid tablet picture</a> Dr. Alexander Schumann, chief economist at the German Chamber of Industry and Commerce (DIHK) told CNBC that the election was "a decisive moment for the German economy" as German competitiveness has waned recently.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://www.momroad.com/paroxetine-discontinuation-effects.pdf ">paroxetine discontinuation syndrome duration</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://www.bharat79.com/does-hugegenic-work-yahoo ">does hugegenic work yahoo</a> The Greens hold nine seats in the 76-seat upper houseSenate, and only three face re-election, with the rest safeuntil 2016. Some analysts say considerable voter malaise withthe major conservative and Labor blocs could see the leftistparty take Senate seats through protest voters. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/order-intivar-online.pptx#intentions ">intivar renewal gel</a> "It's something we have to do. It's a step in the right direction," Rep. Peter King, R-N.Y., said ahead of Friday's House vote. "And hopefully it will be a major step in letting people know that Ted Cruz is a fraud and and he'll no longer have any influence in the Republican Party." <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/buy-promethazine-syrup-uk.pdf ">buy phenergan online uk</a> With the clock ticking, Earnest said, the administration &#8220;will continue to hold the interim government accountable for the promise that they&#8217;ve made to speed the transition to a civilian, democratically elected government.&#8221; <a href=" http://www.marineforum.co.uk/seroquel-25-mg-30-film-tablet.pdf ">best price seroquel xr</a> I found with the app installed and having easy access to my account, I have started creating and using more recipes than I did when I had to rely on just the site, which I'm sure is exactly what the IFTTT team wants.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).