Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.skanholz.ee/clonidine-tablets-01mg-tab.pdf ">clonidine hydrochloride get high</a> After three seasons in the NBA, Pekovic has emerged as one of the best offensive big men in an increasingly center-scarce league. He figured to garner a lot of interest from other teams looking to add some size and scoring to the paint. He waited for Dwight Howard to choose between several suitors. When Howard signed with the Houston Rockets, the belief was that a lucrative offer from one of the teams that missed out — perhaps the Hawks or Mavericks — could be on the way. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-isotretinoin-india.pdf#bacon ">purchase accutane without a prescription</a> NEW YORK, Sept 27 (Reuters) - The dollar stumbled across theboard on Friday, hitting a 7-1/2-month trough against thesafe-haven Swiss franc, dented by the wrangling over the U.S.budget and a lack of clarity over when the Federal Reserve willscale back stimulus. <a href=" http://www.jaxmediator.com/tribulus-terrestris-350-mg-capsule-products.pdf ">tribulus terrestris 350 mg capsule products</a> Pamplona's San Fermin festival, one of hundreds of bull-running fiestas held around Spain every year, was made famous by Ernest Hemingway's novel "The Sun Also Rises" and attracts visitors from around the world. <a href=" https://www.loket.nl/clomid-50-mg-tablet-price.pdf#mechanics ">100 mg clomid better than 50 mg</a> “Local authorities make enough money out of parking and this may help to bring people back to the high street. However, the most successful driveways for rent tend to be close to railway stations, airports, football grounds or concert venues. <a href=" http://www.future-es.com/bimatoprost-canada-pharmacy.pdf ">buy bimatoprost australia</a> Brown said the city next week will put out a request for proposals for private companies to provide a team of experts to help run the department as it transitions to the newly created lighting authority as well as “getting the lights on in the city immediately.”

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/order-neurontin-overnight.pdf ">neurontin 600 mg picture</a> Current hair transplant treatments relocate hair follicles from one part of the head to another, usually from the back to the front. This redistributes rather than increases hair follicles and is a lengthy process that can take all day in the clinic and leaves a large scar. <a href=" http://www.teamjolokia.com/canada-pharmacy-online-cipa.pptx ">carolina care mail order pharmacy</a> The Dow Jones industrial average rose 12.07 points or0.08 percent, to 14,788.6, the S&P 500 lost 1.58 pointsor 0.1 percent, to 1,653.87 and the Nasdaq Composite dropped 25.836 points or 0.7 percent, to 3,668.997. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-omeprazole-uk.pdf#lighthouse ">prilosec cheap </a> On Monday, attorneys wrapped up a three-day hearing on legalauthority issues surrounding the bankruptcy as objectors arguedthat Chapter 9 is unconstitutional and that Michigan'sconstitution protects pensions from being slashed. <a href=" http://www.adstone.pl/order-flovent-online.pdf#retiring ">order flovent inhaler </a> Annual economic growth is forecast to have accelerated to 7.8 percent in the third quarter from 7.5 percent in the second quarter, but the recovery could fizzle towards the year-end, the Reuters poll showed. <a href=" http://www.kth.ee/prednisone-tablets-usp-10-mg.pdf#similarly ">prednisone 10mg dose pack how to take</a> La Linea fisherman say the recent decision by Her Majesty's Government of Gibraltar to create the artificial reef in the Bay of Algeciras will harm their traditional, small scale fishing. They sailed into waters contested by the two sides on Sunday to protest.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).