Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Best Site Good Work <a href=" http://www.endcyberbullying.org/alli-shop-skate.pptx#drink ">where to buy alli diet pills in south africa</a> After the Senate passed a comprehensive bill that includes a path to citizenship for millions of undocumented immigrants in the United States, Obama argued that the House had "more than enough time" to review and pass it before the August break, when lawmakers head home to their districts. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/nizagara-tablets-india.pptx ">nizagara for sale</a> An Arabic-language message displayed at the end of the videosaid, according to SITE, "If you want to repeat your crazy waysin dealing with the events with excessive violence, then we willdeal with you ... Everything that happened to this Frenchhostage is on you." The message contained no clear demands. <a href=" http://greentechnic.hu/can-you-order-prednisone-online.pdf ">generic prednisone name</a> A combination file photo shows opponents (L) and supporters (R) of Affordable Healthcare Act rally on the sidewalk at the Supreme Court in Washington on March 28, 2012 and on June 28, 2012 respectively. <a href=" http://atomsystem.com/where-to-buy-5-percent-permethrin.pdf#harden ">where can you buy permethrin</a> “Robbie is trying to do a job, and it didn’t happen. He gave up a home run. That is baseball. He got out of the inning with the game tied. That is not easy to do, believe me,” Rivera said. “I have gotten wins when I blow the save but I come back and hold the inning. Then our guys score the next inning and I have got that win. . . . Never, never, never have I seen this before. That’s not baseball to me. If you have the lead, and hold the lead, that’s a save. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-orlistat-120-mg-in-uk.pdf#differ ">order orlistat 120 mg in uk </a> Visit this site to learn about Oracle's innovative data center, business analytics, customer experience and cloud computing solutions and get the latest expert advice with our videos, white papers, eGuides and more.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What do you study? <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/order-baclofen-online.pdf#restaurant ">how many 10mg baclofen to get high</a> Wolfe’s work also highlights another disturbing feature: the ongoing failure of the United Nations to protect civilians. On Syria, political gridlock has paralyzed the UN and left it largely absent where it is needed most. Meanwhile, armed groups continue to exploit insecurity and prey on civilians with impunity, using sexual violence as a weapon. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/buy-tetracycline-eye-ointment-for-cats.pdf ">tetracycline 250mg acne</a> The Chase seedings are: Kenseth (2015 points), Johnson (2012), Kyle Busch (2012), Kevin Harvick (2006), Edwards (2006), Logano (2003), Greg Biffle (2003), Bowyer (2000), Dale Earnhardt Jr. (2000), Kurt Busch (2000), Kahne (2000) and Truex (2000). <a href=" http://www.taalgewoon.nl/sildenafil-citrate-tablets-manforce-100.pptx#shuffle ">manforce staylong gel (5 gm)</a> Gambro, based in Lund, Sweden, is one of the largest makersof equipment for hemodialysis, which is usually done in ahospital or clinic. Baxter's machines are used for peritonealdialysis which can be done at home. The U.S. firm also makesdrug infusion pumps and blood therapy products. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/nugenix-mens-health.pdf ">nugenix commercial</a> Cisco has been whittling away at its workforce for some time. Two years ago it started a plan to cut expenses by $1 billion, including a 15 percent reduction to its workforce. The latest cuts mark a new wave of job reductions. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?buy-singulair-las-vegas.pptx#icy ">singulair 10 mg review pictures</a> Tax avoidance schemes seek legal ways to reduce tax bills for companies or wealthy individuals. But some which take advantage of complex ownership structures, often involving overseas tax havens, are illegal.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).