Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-750-uses-db2.pptx#slippery ">robaxin 500mg street value javascript</a> Kim Kardashian shows off her curves -- again. The reality star took to Twitter on June 1, 2012 to share behind the scenes shots of her sexy Esquire cover shoot. Well timed, Kim! Her Esquire Latin America cover hit stands as their June issue. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/accutane-uk-muscle.pdf#meet ">accutane claims uk </a> Perhaps that’s true, but it’s clear the Rangers don’t quite get Vigneault yet, and vice versa. Ken Hitchcock, the respected Blues coach, told NorthJersey.com recently that it takes 30-45 days to implement a new system. It’s now been 42 days since Vigneault opened training camp. <a href=" http://buumon.org/omeprazole-otc.pdf ">prilosec 20 mg twice a day</a> From a European stand point, New York's love of weekend meetings qualifies as a bizarre intrusion into one's private life, especially if they do not come with a Wall Street-style salary. But for New Yorkers, there is no such worry. They are not concerned by the clichéd "work-life balance". Not because they don't want a life, but because in America it's all one and the same. <a href=" http://freaktab.com/combivent-respimat-inhaler-video.pdf#handful ">generic combivent inhaler</a> Consumers in Georgia, Wisconsin, California, Arizona, Missouri and Florida will also see wide variations, ranging from more than a 100-percent cost spread between high- and low-cost regions of Georgia, to 82 percent in Wisconsin and 52 percent in Florida. <a href=" http://uff-fau.org/delsym-cough-syrup-and-high-blood-pressure.pdf#chin ">delsym infant dosage</a> I decided to take a low dose of sodium thiopental under proper medical supervision, with anaesthetist Dr Austin Leach monitoring my vital signs throughout. Barbiturates work by slowing down the rate at which messages travel through the brain and spinal column. The more barbiturates there are, the harder it is for chemical messages to cross the gaps between one neuron and the next.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What's the interest rate on this account? <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/desvenlafaxine-recall.pdf ">desvenlafaxine contraindications</a> iNVEZZ.com Monday, August 26th: A consortium backed by the Church of England is considering a cash offer for the 315 branches the Royal Bank of Scotland (LON:RBS) is trying to sell if the bank decides not to float the assets on the stock market, The Scotsman has reported. Leading the consortium are two private equity firms – Centerbridge and Corsair. <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-carvedilol-online.pdf#reverse ">order coreg</a> With Republicans shutting down large parts of the federalgovernment in a bid to repeal Obama's healthcare reform law, theVirginia election is seen as a barometer of which party iswinning the battle for public opinion. <a href=" http://ifla.org.uk/low-cost-alternative-to-nexium.pdf ">nexium 20 mg dosage instructions</a> Investors pulled $900 million from bond funds, reversing theprior week's inflows of $4.5 billion, which were the biggest infive months. Despite the outflows from risky stocks, riskyhigh-yield junk bond funds attracted $1.3 billion, marking theirfourth straight week of inflows. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/baby-ibuprofen-dosage-for-dogs.pdf ">drug interactions meloxicam ibuprofen</a> Ablyazov, 50, had dropped out of sight just before he was sentenced in Britain in February 2012 for contempt of court during a financial fraud trial. After leaving his government post, Ablyazov emerged as a prominent opponent of Kazakhstan's president, Nursultan Nazarbayev, who has ruled the energy-rich Central Asian nation since before the Soviet collapse. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-can-i-buy-finasteride-uk.pdf ">buy finasteride walmart</a> According to the Cot’s Baseball Contracts website, the Yankees have already committed roughly $86 million to A-Rod, Mark Teixeira, CC Sabathia, Soriano, Wells and Ichiro Suzuki, while Jeter is expected to exercise his $9.5 million option to bring that number to more than $95 million.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).