Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm in my first year at university <a href=" http://www.pifpaf.com.br/will-2mg-of-abilify-cause-weight-gain-australia.pptx ">abilify drug information drug interaction</a> The Dow Jones industrial average was up 30.34 points,or 0.19 percent, at 15,658.36, a record close. The Standard &Poor's 500 Index was up 2.80 points, or 0.16 percent, at1,709.67, also a record. The Nasdaq Composite Index wasup 13.84 points, or 0.38 percent, at 3,689.59. <a href=" http://www.stconsultores.com/strattera-prices-costco.pdf ">80 mg strattera high</a> Evidence shows hearing loss among young people has shot up in recent years. A 2010 study published in JAMA found the percentage of 12-to-19-year-olds with any kind of hearing loss increased significantly from 14.9% in 1988-1994 to 19.5% in 2005-2006. That study didn't look at the cause of hearing loss, but many experts point to the rise in use of ear-canal headphones with iPods and other portable devices as a probable culprit, along with noise exposure from loud concerts and clubs. <a href=" http://www.icspot.com/?pristiq-nerve-damage.pdf ">desvenlafaxine hair loss</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/quetiapine-sr-100-mg-pvp.pptx#divide ">how much does a prescription of seroquel cost eyeglasses</a> Oracle had plenty of advantages coming into the regatta. It was on its home turf, and had enough money to hire top sailors and build two equally matched boats to train against one another. The team was distinctly international, with New Zealander Russell Coutts, who led the Kiwis to Cup victory in 1995 and 2000, serving as CEO and the Australian Spithill as the skipper. <a href=" http://adanercantabria.com/?robaxin-tablets-package-insert-snippet.pptx#hare ">what is robaxin v stronger vicodin or</a> Since becoming Communist Party boss in November, and president in March, Xi has made battling corruption a key objective of his administration, warning that the problem is so severe it could threaten the party's survival.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/buy-accutane-online-usa.pdf#appalling ">how to buy accutane in malaysia</a> The mighty Amorphophallus titanum hasn&#39;t bloomed since July 2007, making its 2013 appearance an unusual event that is drawing many botantically-interested spectators &mdash; who are OK with holding their noses.  <a href=" http://www.disneyconcerts.com/silagra-how-to-use.pptx#referred ">discount silagra</a> In a speech to the U.N. General Assembly on Tuesday, Obama sought to persuade world leaders to apply pressure on Damascus with a resolution that included tough consequences should Assad not surrender his chemical weapons stockpiles in a verifiable way. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=generic-for-motrin-600-mg-rus.pdf#lecture ">motrin infant drops reviews acne</a> This is a type of cookie which is collected by Adobe Flash media player (it is also called a Local Shared Object) - a piece of software you may already have on your electronic device to help you watch online videos and listen to podcasts. <a href=" http://hsmai-europe.com/purchase-misoprostol-edwardsville.pdf#boring ">misoprostol buy online flipkart</a> Other analysts, such as Phillip Smyth, who documents Shiite militias fighting in Syria on the Jihadology website, said that although Syrian President Assad's forces and Hezbollah may be stretched thin in Syria and Lebanon, Iran's ability to retaliate should not be counted out. <a href=" http://buumon.org/aspirin-tylenol-or-ibuprofen.pdf ">800 mg ibuprofen uses</a> Those still in education but considering a career in the industry would do well to listen to the advice of Lyle Andrews, BP&rsquo;s head of graduate recruitment, although he admits oil and gas as a sector might have had problems in the past.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).