Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.jaxmediator.com/super-beta-prostate-stores.pdf#restless ">buy online cheap super beta prostate</a> "What he won't do is, in any scenario, pay ransom on behalfof the American people to the Tea Party in exchange forpreventing default," he said. The Tea Party is a conservativepolitical movement pressing for smaller government. <a href=" http://www.fondapi.it/methotrexate-pfizer-25-mgml.pdf ">methotrexate sodium wikipedia</a> ** Bharti Airtel Ltd, India's toptelecommunications carrier, said it bought out Qualcomm Inc's stake from a fourth-generation (4G) broadband jointventure in the country, taking full ownership of the businessmore than a year earlier than planned. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/purchase-premarin-cream.pptx ">premarin 0.625 mg tablet uses</a> In recent months, the number of kidnappings of Western journalists and humanitarian workers has escalated. Kidnappings now appear to have become a deliberate strategy for some rebel groups. Many news organizations, including GlobalPost, consider Syria to be too dangerous now to permit their employees to report from rebel-held areas of the country. As the civil war stretches into its third year, the conflict has become increasingly difficult with neither side seeming to have the ability to defeat the other. <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/lovegra-price-in-india.pdf#pigeon ">lovegra next day delivery uk</a> Sian says she regularly took calls from customers who were threatened with being cut off, including a residential care home for elderly people: "They had a guy outside the door threatening to disconnect them right that moment unless they paid immediately." <a href=" http://www.catenn.org/diflucan-for-uti.pdf ">cheap fluconazole</a> According to Symantec, hackers have now exploited the flaw to install malware called Android.Skullkey, which steals data from compromised phones, monitors texts received and written on the handset, and also sends its own SMS messages to premium numbers.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I like it a lot <a href=" http://www.a3xd.pl/?adcirca-pill.pptx#brief ">adcirca and letairis</a> Karen Squibb-Williams of the Forensic Science Society said there is value in returning to these old phone records. &#8220;The challenges are considerable, though technology and forensic methodology has significantly advanced over the years and it may be that a technique is available now that was not available at the time,&#8221; she told ABC News. <a href=" http://predicare.se/neo-synephrine-10-mg-ml.pdf ">synephrine hcl supplement</a> Vice President Riek Machar and Pagan Amum, SPLM Secretary General and South Sudan's top negotiator at talks with Sudan over the export of oil through Sudan, were among those suspended under a presidential decree announced on Tuesday. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/can-i-buy-finasteride-over-the-counter-uk-vhs.pptx#lap ">proscar 5 mg tablet htc</a> The other brands that were reprimanded by the ASA were Zandera&rsquo;s E-Lites, which used a character called 'Dave', who misses the scene of a baby dancing to 'Gangnam Style' because he was outside having a cigarette (see below). <a href=" http://www.aksimotell.ee/?cheap-strattera-pills.pdf#scribble ">adhd medications strattera dosage</a> The Scotland Tonight debate was held the day after UK Labour leader Ed Miliband was was invited by David Cameron during Prime Minister's Questions to say whether Labour would abolish the policy if it won the next election. Mr Miliband was not drawn on an answer. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/purchase-prevacid-online.pdf#shook ">purchase prevacid online</a> KANE, Pa. (AP) &mdash; An SUV crossed into oncoming traffic on a rural northwestern Pennsylvania highway and smashed head-on into another vehicle, killing six people, including two children, authorities said Sunday.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).