Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to withdraw $100, please <a href=" http://thejnpproject.com/buy-ventolin-evohaler-100-micrograms.pdf ">albuterol hfa coupon</a> Much of the pre-fight talk seemed to surround how Berto, 28-3 (22 KO), would be returning to form against a made-to-order type of guy like Jesus Soto Karass. That idea crashed, yet at 1-3 in his last four bouts, Berto showcased the type of toughness we&#39;d all like to admire in plowing forward behind swollen eyes and a jacked up shoulder. <a href=" http://www.cappobros.com.au/purchase-finasteride-australia.pdf ">order finasteride online</a> The original drive for a political solution to the conflict, dubbed the "Geneva" plan and calling for a transitional government with full power, went nowhere as Assad refused to cede power, and the opposition insisted he could not be a part of any new political order in the country. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-non-prescription-flagyl.pdf#pace ">buy flagyl for bv</a> With little sign of compromise on either side, many fear theshutdown, triggered by a dispute over the president's healthcarereforms, will drag on until bickering politicians tackle themore dire threat of a possible U.S. default later this month. <a href=" http://ascofarve.com/?tribestan-vita.pdf#meaning ">tribestan supplement reviews</a> "We expect that the parties could explore a dual track approach of appealing the decision, which if successful, would likely result in a faster resolution than a vote, and seeking a non-Vivendi shareholder vote," UBS analyst Eric Sheridan wrote in a research note. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/nexium-40-mg-price-uk.pdf ">nexium esomeprazole magnesium 20 mg</a> "Uh, yes, ma'am, you're probably not going to believe this, but I'm a prisoner in a van, and I'm here with a couple of these other cats," Silverman politely explained to the 911 operator Tuesday. "A couple of the guys that were in the van jacked the van ... at the hospital."

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" http://www.aaazoellner.com/retin-a-instructions.pdf#regret ">generic retin-a</a> Yorkshire Post provides news, events and sport features from the Yorkshire area. For the best up to date information relating to Yorkshire and the surrounding areas visit us at Yorkshire Post regularly or bookmark this page. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/orlistat-tablets-to-buy.pdf ">buy orlistat 120mg online uk </a> However, recent studies point out that native bees and other insects actually pollinate many of the world’s crops, not honey bees. Habitat loss, pesticides, new diseases and competition with invasive species, including European honey bees, threaten native bees and other pollinators. <a href=" http://www.abacoeduca.com/buy-cheap-propecia-no-prescription.pdf#sum ">where can i buy propecia in the us</a> "The European governments should be encouraged to take stepsto curb their own excess steel capacity," the SMA said in aletter to Michael Froman, the chief U.S. negotiator and adviserto the president on trade. <a href=" http://www.lisovani.cz/micardis-plus-80-mg.pdf ">micardis plus 40 mg nebenwirkungen</a> Goes well with lamb, cucumber, tomatoes and dried vegetables and is essential in North African tabbouleh, bulgar-based salad based on bulgar wheat. Mint is the main ingredient in Moroccan tea. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-lamictal.pdf#back ">lamictal buy cheap</a> BlackBerry, once a stock market darling, has bled market share to Apple Inc and phones using Google Inc's Android operating system, and its new BlackBerry 10 smartphones have failed to gain traction with consumers.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).