Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/sumatriptan-50-mg-tabletten.pdf#brush ">what is sumatriptan 50mg</a> Leonard, who wrote Westerns for years before hitting it big in the crime genre, also was a favorite of Hollywood, which adapted his work into dozens of movies and TV shows, including the films "Out of Sight" and "Get Shorty" and the FX drama "Justified," for which Leonard was an executive producer. <a href=" http://www.autoempleo.net/synthroid-levothyroxine-sodium-tablets.pdf ">levothroid 100 mcg</a> Instead of tipping, Porter decided to add on an extra 18 percent service charge to each customer's check and refused to accept anything more. He then distributed the money equally among all of his employees. <a href=" http://passporttoeden.com/pristiq-purchase.pdf ">pristiq purchase </a> Nestle expects first-half growth momentum to continue in the second half, making for around 5 percent underlying sales growth. That would be an improvement from its so-called organic growth of 4.1 percent for the first six months of the year, which has fallen from 6.6 percent the year before. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/lamisil-terbinafine-hydrochloride-cream.pdf#object ">what is lamisil pills used for</a> The report says the number of clinical indemnity claims by the SCA has increased year on year, with the case- load at the end of 2012 (excluding the DePuy hip implant cases) representing an increase of over 45% since the end of 2008. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buying-accutane-online-uk.pptx ">buying accutane online uk</a> Ayvani was taken from her home in Ellenwood, Ga., about 2:15 a.m. Tuesday by two masked men who demanded jewelry and money. She was dropped off by the abductors in Conyers, Ga., and picked up by police, according to authorities. Conyers is about 25 miles from Ayvani's Clayton County home.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

this post is fantastic <a href=" http://www.hortidiveio.it/tafil-tabletas-025-mg.pdf ">costo tafil 0.25 mg</a> Band, 32, says the beating Sunday morning caused him to lose a tooth, suffer a mild concussion and require 15 stitches to close a gash in his chin. The "Wherever You Will Go" singer said he also suffered a fractured lower back from when the men threw him out of their vehicle. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=albuterol-use-in-hyperkalemia.pdf#bees ">buy albuterol online india</a> Still, with the exchange offering dozens of plans from 16 different insurance companies, plus dental plans from ten insurers, there are some important things you'll want to know to make the right choice for you and your family. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/micardis-80-mg-coupons.pdf ">micardis hct 80 25 generic</a> "The market has gone through the roof. You see people buyingproperties one year ago and selling them at 20, 30 percentprofit. Some of these are no more than paint jobs. The ones thatare doing big rehabs are making huge profits." <a href=" http://insideart.tv/cheap-staxyn-online.pdf ">generic for staxyn</a> Hernandez was cut by the Patriots on June 27, 10 days after being arrested for the June 17 murder of Lloyd. He also eventually could be dealt a lengthy suspension by the NFL, should this situation come to that. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-naproxen.pdf ">buy cheap naproxen </a> Ghizzoni, who earlier this year sold Unicredit's Kazakh operation, said this was part of the bank's strategy to strengthen its presence in countries it considers "core" and leave those markets where it sees little opportunity for growth.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).