Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm doing a phd in chemistry <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/allopurinol-price-in-australia.pdf ">allopurinol iv dose</a> Central banks take centre stage this week as investors waitto see whether Fed officials would lay the groundwork for paringthe Fed's $85 billion-a-month bond purchase programme as earlyas September. The Bank of England and the European Central Bankalso hold policy meetings this week. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/neurontin-600-mg-cost.pptx#merciful ">neurontin 600 mg picture</a> ** Men's dress shoe company Allen Edmonds is exploring asale of the company, according to two sources familiar with thematter. A deal could value the company at $150 million to $200million, the sources said. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=what-is-fluticasone-nasal-spray-used-for-dvt.pdf#monuments ">fluticasone propionate nasal spray instructions azelastine hydrochloride</a> Clegg will announce that to ensure the new standards are fair it will be necessary to establish a new benchmark, possibly assessed from pupils' earliest days at school, to assess whether primary schools have made progress. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-mg-dosage-bcaa.pdf#scientific ">use of trazodone hcl abuse</a> France has cleared the use of frozen Syrian bank assets topay for exports of food as part of a European Union system thatallows such funds to be used for humanitarian ends, a tradeministry spokeswoman said last month. <a href=" http://www.ext.fi/buy-amoxil-online-canada.pdf#trout ">buy amoxicillin online next day delivery uk</a> "The governor has his reasons. I do not know what they are. He has told me repeatedly he just does not trust the Affordable Care Act to do what it said it would do, and he did not trust the federal government at all to do what they said they would do," Chaney said. "He's pretty well set in stone."

2rand[0,1,1]

24.5 2017

History <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/methocarbamol-500-street-value#classes ">buy cheap robaxin</a> Overall, the safety profile in both arms of the HannaH study was consistent with that expected from standard treatment with Herceptin and chemotherapy in this setting. No new safety signals were identified. <a href=" http://radiocfxu.ca/?where-can-i-buy-zithromax-azithromycin.pdf ">where to buy azithromycin</a> Let&#8217;s be honest, is anyone that surprised? As smartphones and tablets have become more commonplace, more folks are moving away from systems like the PS Vita and Nintendo 3DS in favor of cheaper mobile games. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheapest-periactin-prices.pdf ">buy cheap periactin online </a> The UK Planning Model, used by Ofcom to schedule switching off analogue TV among other things, was developed more than a decade ago in conjunction with Arqiva (obviously). It originally mapped out just TV transmissions, using computer modelling and with a resolution of 100-metre square, but between 2009 and 2011 it was extended to cover DAB too. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-atenolol-equivalent-running.pptx#intelligent ">metoprolol succ toprol er 50 mg zln</a> Similarly, 64 percent of Americans support the immigration reform act passed by the U.S. Senate, but stalled in the House. "The public supports the immigration bill 2-1 and shows unusual agreement given the divisions in the country on many other issues," said Peter A. Brown, assistant director of the Quinnipiac University Polling Institute. "It seems the only group divided on this issue is Congress." But, efforts for comprehensive immigration reform legislation have been stymied by the GOP in the House and left for another day. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/astrazeneca-seroquel-25mg-tablets.pptx#uncle ">generic seroquel no prescription</a> The euro could come under further pressure if EuropeanCentral Bank president Mario Draghi reiterates on Wednesday,when the bank announces its rate decision, that he stands readyto pump more liquidity into the economy if needed.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).