Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What university do you go to? <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?buy-allopurinol-300-mg-vvc.html#climbing ">allopurinol 400 mg bayer</a> Pawlikowski and other Air Force officials have pushed aggressively to drive down the cost of building government satellites and the rockets used to launch them into space. Space programs have historically been one of the costliest parts of the Pentagon's procurement budget, racking up huge cost overruns and lengthy schedule delays until recently. <a href=" http://www.icbonline.org/buy-rogaine-canada-walmart-ozark.pdf#distracted ">discount rogaine oberbronn</a> Boudou didn&#8217;t say whether Fernandez would formally delegate her executive powers during the surgery or thereafter, during her recovery. The question has hung over the government in part because Boudou has become unpopular while under investigation for alleged corruption and illegal enrichment. <a href=" http://thejnpproject.com/lipitor-atorvastatin-calcium-20mg.pdf ">what is atorvastatin calcium 40 mg</a> Specifically, they were accused of making videos of themselves performing sex acts, and then selling the recordings, though a source reportedly told the Chosun Ilbo newspaper that some had bibles in their possession, and all were treated as political dissidents. <a href=" http://www.iambicdream.com/p6-red-black-stack-results.pptx ">p6 red price</a> The store and apartment where the boys died are owned by Jean-Claude Savoie, a family friend of the boys who took them shopping and to a farm before the sleepover on Sunday with his son. Savoie has not returned repeated messages seeking comment. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/online-female-miracle-gum/ ">purchase female miracle gum</a> The driver, under guard by police, cannot yet testify because of his medical condition, Iglesias said, adding that he did not have details of the medical condition but that it could delay efforts by police to question him.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/buy-betamethasone-valerate-01-cream.pdf ">betamethasone valerate cream 0.1 uses</a> The royal palace made no immediate comment, but the Justice Ministry said in a statement on Friday that the pardon had been issued based on Morocco's national interests under the friendly relations between the two countries. <a href=" http://drakeed.com/alesse-28-missed-3-pills.pdf#spell ">alesse tablets</a> "If a law has been approved by the federal legislature and signed by the president, then the government has no right to suspend it. It doesn't have the authority," he reportedly said, stressing that he has not heard anything different from Russian officials. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/time-release-niacin-pass-drug-test.pdf#sweetheart ">buy time release capsules</a> Applications for permits for future home construction also rose in July, though solely because of apartments. Permits rose 2.7 percent to 943,000, thanks to a 13.5 percent jump in apartment permits. Permits for single-family homes dipped 2 percent but are still near the five-year high reached in June. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?diflucan-yeast-infection-not-working.pdf#designer ">diflucan 150 mg tablet price</a> These figures lie well within any reasonable confidence interval for deficit forecasts. The most recent comprehensive CBO evaluation found that, leaving aside any errors due to policy changes, the expected error in projections out only five years is 3.5 percent of GDP. Put another way, given the magnitude of forecast uncertainties there is a chance of close to 40 percent that with no new policy actions the ratio of debt-to-GDP will decline over 25 or 75 years. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-levlen.pptx#rouse ">buy levlen ed australia </a> Gas prices in the state average $3.27, compared to $3.47 a month ago and $3.72 a year ago, the organization said in a news release Friday. Since reaching a summer high of $3.56 on July 21, which was spurred by concerns over the conflict in Egypt, gas prices have been steadily falling.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).