Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'll put her on <a href=" http://schell.com/?purchase-tretinoin-online.pdf ">purchase tretinoin cream</a> London, 8 October 2013 - HTC UK, a leader in mobile innovation and design, today announces the release of the Gold HTC One, created using REAL gold. Produced to celebrate the 18th Anniversary of the MOBO Awards, this very limited edition phone will be presented to the winner of Best Newcomer category sponsored by HTC at this year's ceremony in Glasgow on 19th October. <a href=" http://ishedlight.com/belviq-buy-online.pdf ">belviq prescription assistance</a> The company said on Friday the Committee for MedicinalProducts for Human Use (CHMP) recommended approval of the drug,also known as NovoEight, which belongs to a class of haemophiliadrugs called factor 8. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/emla-10-cream.pdf ">emla numbing cream asda</a> It is a known fact that Qualcomm’s Snapdragon 800 processor is one of the fastest ARM-based chips around. Of course, it comes good only if the new chip is used in a phone or tablet. Those who makes sure to be regularly updated about new mobiles must be aware that LG’s next flagship phone will be powered by a Snapdragon 800 chip. <a href=" http://www.theagencylimited.com/buy-celexa-cheap.pdf#rear ">cheap celexa usa buy online </a> The latest Microsoft Surface tablet has a thin keyboard in its cover so users don't have to tap on the screen. Currently, iPads do not have traditional keyboards although they can be bought as additional accessories. Their latest designs could mimic Microsoft and feature inbuilt track pads. <a href=" http://dsg.cz/clonidine-tablets-01mg-tab.pdf ">clonidine dosage for sleep</a> (r) carried out any act (i) which would or could reasonably be expected to lead to the commencement of the winding up of any Relevant Pension Plan; (ii) which would or might create a material debt owed by an employer to any Relevant Pension Plan; (iii) which would or might accelerate any obligation on any employer to fund or pay additional contributions to any Relevant Pension Plan; or (iv) which would or might give rise directly or indirectly to a liability in respect of any Relevant Pension Plan arising out of the operation of sections 38 to 56 inclusive of the Pensions Act 2004 in relation to the scheme;

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://www.iambicdream.com/hyperdriver-pro-naturals.pptx ">hyperdriver pro naturals </a> Of course, not everyone will agree and the outcome of such a debate is virtually impossible to codify to account for every kind of crime. But we can at least decide whether there should be an emphasis on rehabilitation or not. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/otic-floxin-ear-drops#dismissed ">floxin otic drops for dogs</a> "Negotiations for the 777X work share are ongoing, and thatmay be influenced by the JAL decision," a government officialwho helps oversee Japan's aerospace industry told Reuters oncondition of anonymity because of the sensitivity of the talks. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/ic-venlafaxine-hcl-er-150-mg.pdf ">effexor 225 mg reviews</a> The gangsters, who ruled the industrialised areas of Birmingham through the 1880s, 1890s, and early 1900s, earned their nickname by sewing razor blades into the peaks of the caps before head butting their victims, often causing them to lose their eyes. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-ointment-0005-uses-you.pdf#cellar ">fluticasone propionate nasal spray doses a steroids</a> “Confidence-wise I feel pretty good because I feel like it has to turn,” Sabathia said. “It’s going to turn, but it’s just not at that point yet. I’ll keep working, keep working in the bullpen, and this thing will turn around for me.” <a href=" http://apostolicfaithweca.org/price-of-diflucan-150-mg-in-india.pdf#adapt ">diflucan oral suspension</a> Nevertheless on July 23, Rhodes, the judge in the Detroitcase, proposed the appointment of a fee examiner to "assure thecourt, the city, the creditors and the public that the city'sprofessional fee expenses are fully disclosed and reasonable."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).