Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Not in at the moment <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/20-mg-lisinopril#detail ">lisinopril buy</a> Supporters of off-exchange trading say removing the optionof buying and selling shares privately will make largeportfolios more costly to manage and potentially hurtperformance of investment funds and pensions. <a href=" http://armv.org/purchase-famciclovir.pdf ">purchase famciclovir online</a> 2. Details of how to enter form part of the terms and conditions. It is a condition of entry that all rules are accepted as final and that the competitor agrees to abide by these rules. The decision of the judges is final and no correspondence will be entered into. <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-permethrin-lotion.pdf#plainly ">permethrin buy nz</a> Zhang, who was most recently Bank of America's Asia head ofM&A, will be responsible for deal origination and providingstrategic advice to regional and global clients with a focus oncross-border M&A into and out of China. Zhang, who has 15 yearsof banking experience, will be based in Hong Kong. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/duloxetine-uk-licence.pdf#corresponding ">cymbalta buy online uk</a> There is nothing frivolous about this work. It is an indisputable fact that, in the (admittedly long-term) future, the Earth will not be able to support the burgeoning human race. We must continue to explore beyond our own planet to ensure our survival or else the 'need more schools and hospitals' point will be mute. I do however sincerely hope that 'Earth 2' will be treated with great respect. <a href=" http://www.a3xd.pl/?buy-caverta-online-india.pptx#history ">caverta tablet price in chennai</a> The 5s has few changes vs. the 5 and is using the same process node for the A7 app processor. Our checks indicate that the fingerprint sensor yields have been terrible and are the likely culprit for the H2 build plan cuts.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Hold the line, please <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-to-buy-albendazole-uk.pdf ">buy albendazole online</a> As we sat by her bed, willing her to get better, I wondered to myself &ndash; why? For what should she recover? I wondered if I could last another decade of trying to love the ageing shadow of my mother. I could hold her, kiss her dry cheeks and brush her hair. But she was not alive in the vibrant way that she had been before the illness. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?trazodone-50-milligram-tablets-423 ">medication erectile dysfunction treatment africa</a> Italian mid-tier lender Credito Valtellinese said onWednesday it was considering a possible tie-up with troubledpeer Banca Tercas but that it had not taken any decision about apossible recapitalisation linked to the deal. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/orlistat-availability-uk-may-2012.pdf ">orlistat uk supply problems</a> Bank policymaker David Miles, who supported more asset purchases earlier this year, told the committee that the recent rise in British government bond yields might well be transitory. Paul Fisher, another dovish official, said markets may have underestimated the degree of slack in the labour market. <a href=" http://stravemarketing.com/order-accutane-online-cheap.pdf ">cheapest place to get accutane</a> Under a cloud of Republican Party suspicion, President Obama&#8217;s choice for deputy homeland security chief today denied that he improperly helped a politically connected foreign investor obtain a U.S. visa. <a href=" http://jfafilm.com/amlodipine-5-mg-image.pdf#fangs ">amlodipine besylate 10 mg per tablet</a> The new data, which covers England and Wales, also shows that the gap between life expectancy at birth between boys and girls has narrowed from six years in 1980-82 to under four years in 2010-12.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).