Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Children with disabilities <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/silagra-100-mg-review.pptx#medal ">silagra efeitos colaterais</a> If Harrison and Xiao can imagine the mobile version of WorldKit on a smartphone in five years’ time, they have an even crazier vision for 10 or 15 years down the line. “We could actually put the entire WorldKit setup into something about the size of a lightbulb,” Xiao said. For these researchers, a lightbulb packed full of WorldKit potential has truly revolutionary implications. “We’re looking at that as almost as big as the lighting revolution of the early 1800s,” Xiao added. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/kamni-capsules-in-india/ ">buy kamni capsules</a> STOCKHOLM - With 100 million people logging on every day for a fix of its games like Candy Crush Saga, global gamemaker King is showing rivals not just how to hook players, but how to get them to pay. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/clomid-tablets-for-sale-south-africa.pdf#rage ">average cost clomid</a> Any fears about a protracted government shutdown haven't been reflected in recent trading. This month, Treasuries are likely to post their first gain in five months as the sector recovered from its summer swoon, sparked by the Federal Reserve decision last week to maintain its bond purchase program. <a href=" http://crearmarca.com/amitriptyline-hcl-25-mg-sleep/ ">amitriptyline hydrochloride 75 mg</a> A major new wave of technological innovation is aimed athelping people stay in their homes as they grow older andrequire care. These "age in place" products are coming fromcompanies ranging from tech mainstays like Samsung ElectronicsCo Ltd to much smaller tech startups. <a href=" http://www.lump.com.br/himcolin-herbal.pdf ">himcolin gel cost india</a> Bill McCann (l.), founder and president of Dancing Dots, and student Daniel Gillen, 19, demonstrate new technology that helps blind people write music by translating musical notes to Braille at Lighthouse International School in Manhattan on Thursday.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How much notice do you have to give? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/ibuprofen-dosage.pdf#dissolved ">2400 mg ibuprofen per day</a> Which brings us back to gainful employment, and what, to APSCU, is fair. Its ideal is simple: Apply the same standards to for-profit schools as to the rest of higher education. As of now gainful employment only applies to vocational schools because of arcane legislative reasons. The sector would prefer that changed. <a href=" http://vallashopen.se/sulindaco-200-mg-contraindicaciones.pdf ">sulindac sulfide mw</a> &#8220;We will be working with NHS partners including the Clinical Commissioning Groups and London Ambulance Service, to address the long-standing causes behind the demand on our services and our poor performance in responding to it.&#8221; <a href=" http://www.gcva.com/sos-clindamycin-phosphate-where-to-buy.pdf#seeds ">buy clindamycin online canada</a> &#8220;The United States should never have to choose, for example, whether to pay Social Security to seniors, pay benefits to our veterans, or make payments to state and local jurisdictions and health care providers under Medicare and Medicaid,&#8221; Lew wrote. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-seroquel-online.pdf#howl ">order seroquel no prescription</a> Some would say that could never happen because there is secret oversight and secret courts that guard against it. But the fact of the matter is that senior policymakers and federal judges have deferred again and again to the intelligence agencies to decide what surveillance authorities they need. For those who believe executive branch officials will voluntarily interpret their surveillance authorities with restraint, I believe it is more likely that I will achieve my life­long dream of playing in the NBA. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=online-zyban.pdf ">buy bupropion xl 300 mg</a> He called Aereo's system of thousands of dime-size antennas dedicated to individual customers "a sham" that "was designed solely to avoid the reach of the Copyright Act and to take advantage of a perceived loophole in the law."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).