Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What's your number? <a href=" http://vcreme.edu.vn/purchase-buspar-online.pdf ">can buy buspar online</a> Staying with Weiner "was not an easy choice in any way," she said. "But I made a decision that it was worth staying in this marriage. that was a decision I made for me, for our son and for our family. I didn't know how it would work, out but I did know that I wanted to give it a try." <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/buy-fluconazole-online-australia.pdf ">fluconazole 150 mg 2 tablets</a> Moreover, when the US found itself in sudden and desperate need of intelligence in both 1917 and 1941, the British Empire, though in slow decline, had already been on a war footing for several years, and therefore had plenty to offer. <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-missed-dosage-overdose.pdf#erect ">olanzapine renal dosing opioids</a> The 8XT weighs 4.9 ounces with an 1,800 mAh battery included and measures 5.2 x 2.6 x .39 inches. Internal storage is 8GB, with a Micro SD card slot that allows for an additional 64GB of storage. In addition, 7GB of free SkyDrive cloud storage is available. <a href=" http://generator.org.rs/index.php/virility-ex-vs-vigrx-plus.pdf ">virility ex purchase</a> Charles Stanley technical analyst Bill McNamara, whileenvisaging a rise of around 200 points on the FTSE 100 should adeal be clinched, also cautioned against further nervous tradingin the near term. <a href=" http://www.teamjolokia.com/costco-pharmacy-in-san-juan-capistrano.pptx#capacious ">prescription drugs craigslist</a> “I am the same Malala. My ambitions are the same. My hopes are the same. And my dreams are the same. Dear sisters and brothers, I am not against anyone. Neither am I here to speak in terms of personal revenge against the Taliban or any other terrorist group. I am here to speak for the right of education for every child. I want education for the sons and daughters of the Taliban and all the terrorists and extremists. I do not even hate the Talib who shot me. . . .

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Lost credit card <a href=" http://www.lcwpros.com/vegro-50.pdf#bride ">vegro pills</a> Other bond insurers -- National Public Finance Guarantee Corp, the public finance subsidiary of MBIA Inc.; Ambac Assurance Corp; and Syncora Guarantee -- also said they would make payments on Detroit debt they insure. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-prozac-canada.pdf#age ">buy cheap prozac </a> It could be argued that, by the same token, Guardiola has inherited a team more suited to Mourinho. Both are in the process of putting the furniture back where they like it. Perhaps that common ground will mean peace breaks out in the Eden Arena on Friday night. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/generic-esomeprazole-nexium.pdf#romance ">taking nexium every second day</a> Ministers won Britain's support for ECB supervision of eurozone banks from the end of next year after offering freshreassurances on its power to regulate the City of London,Europe's biggest financial centre. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-betnovate-cream-online.pdf#tin ">order betnovate cream online</a> "We urge authorities to reform the laws governing incidents of rape in the country," said Rori Donaghy, "to ensure women are protected against sexual violence and do not become the targets of prosecution when reporting crimes." <a href=" http://www.catenn.org/allopurinol-30-mg.pdf ">allopurinol dosing in renal impairment walking the tightrope</a> "Your own plans call for the kinds of changes that have to take place, that are difficult, like here, but if they do, they will benefit us both, including free exchange rate, shifting to a consumption-led economy, enforcing intellectual property rights and renewing innovation," said Biden.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).