Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm doing an internship <a href=" http://powerbible.com/is-it-illegal-to-buy-clomid-online.pdf ">buy clomid cheap price</a> On Tuesday, Yahoo clarified that it planned to repurchase an additional $1.9 billion of its stock, part of a previously announced $5 billion buyback plan. During the past several quarters, Yahoo has repurchased $3.65 billion of its shares using proceeds from the sale of part of its stake in Alibaba Group. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/generic-proscar-hair-loss-bf4.pptx ">generic proscar hair loss bf4</a> Prosecutors called him an anarchist hacker and traitor who indiscriminately leaked classified information he had sworn to protect. They said al-Qaida leader Osama bin Laden obtained copies of some of the documents WikiLeaks published before he was killed by U.S. Navy Seals in 2011. <a href=" http://www.teamjolokia.com/does-walmart-pharmacy-accept-national-prescription-savings-network.pptx#fetched ">davit bm comparing generic and innovator drugs</a> The comments constituted a shift in tone, Martin said, but that trickles down to changes in policy because "every bishop and archbishop will have listened to what he said... and his advice was not to judge [gay people] but to call them our brothers. It's a shift in tone from exclusion to inclusion." <a href=" http://www.cappobros.com.au/elavil-5-mg.pdf#impatiently ">elavil 50 mg</a> &#8220;Hasan, a U.S.-born Muslim, told the jury on the opening day of the trial on Tuesday that &#8220;I am the shooter&#8221; and that he &#8220;switched sides&#8221; in what he called a U.S. war on Islam.&#8221; <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/lexapro-price-per-pill.pdf#fisherman ">lexapro best price</a> UPI licenses content directly to print outlets, online media and institutions of all types. In addition, UPI's distribution partners provide our content to thousands of businesses, policy groups and academic institutions worldwide. Our audience consists of millions of decision-makers who depend on UPI's insightful and analytical stories to make better business or policy decisions.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.lisovani.cz/mobic-75-mg-tablet.pdf ">where can i buy meloxicam</a> I have only been to Thailand six times, mostly to Bangkok and the south, as that is where my wife's family is from. I am sure there are sleazy parts of Bangkok, and sleazy individuals of every race and nationality to go with them (as is true of every major city in the world). But just like here in the U.S., I avoid those places since I have no business there, and I am vigilant about the company I keep. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/roxane-laboratories-fluticasone-propionate-nasal-spray-reviews.pptx#glands ">avamys nasal spray fluticasone furoate</a> "Longer-term investors will take heart from the improvedpotential for structural reform in Japan and from China'sabolition of minimum bank lending rates," said Ric Spooner,chief market analyst at CMC Markets in a note. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/doxycycline-hyclate-100mg-cost.pptx#observed ">100mg doxycycline for chlamydia</a> There's no shortage of free things to do in Greenville. You could take a stroll over the Liberty Bridge that curves over and around Reedy River Falls, ride on the Downtown Trolley or visit the Greenville County Museum of Art, all with no admission fee. Housing for people age 60 and older costs a median of $1,027 with a mortgage, $673 in rent and just $290 monthly for older homeowners without mortgages. "Part of the reason we were able to retire as young as we did is because the general cost of living is so much less in South Carolina than it was in California," says Linda Barnett, 57, a retired financial analyst from California who moved to Greenville in 2012. "The townhouse we have here would have cost three to four times that much in California." Barnett now spends her time volunteering for Meals on Wheels and hiking at nearby Jones Gap State Park. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/tamoxifen-citrate-tablets-buy.pdf#harm ">buy nolvadex online india</a> The firm recommends that investors buy stocks that are dependent on global growth for gains, as internationaleconomies have looked more stable in recent weeks. Mr. Kostin also says that U.S. growth should improve, and companieswith high levels of operating leverage should benefit most. <a href=" http://crearmarca.com/mirapex-1-mg/#dare ">mirapex for rls</a> The bank said at the time that it was holding $23 billion in reserves for potential litigation expenses, but that its legal costs could be nearly $6 billion above that figure in a worst-case scenario.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).