Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://ifla.org.uk/mirtazapine-15-milligrams.pdf#eating ">buy mirtazapine uk</a> Activist fund Knight Vinke in May launched a campaign to break up UBS, though a forecast-beating first quarter and the highest wealthy customer inflows in six years took some of the sting out of the shareholder's demands. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-use-to-induce-miscarriage-orally.pdf ">misoprostol 400 mg price in india tpa</a> © Incisive Media Investments Limited 2013, Published by Incisive Financial Publishing Limited, Haymarket House, 28-29 Haymarket, London SW1Y 4RX, are companies registered in England and Wales with company registration numbers 04252091 & 04252093 <a href=" http://www.anspc.it/index.php/ky-jelly-ttc.pdf ">ky jelly burns</a> A former senior U.S. administration official said last weekit was not yet known whether Rouhani's election would improvethe prospects for a nuclear deal, but that Washington and itsallies would need to move quickly if they were to take advantageof whatever opportunity may exist after the vote. <a href=" http://www.arnulfus.nl/celecoxib-price-in-india.pdf ">celebrex en ibuprofen samen</a> Sir Tony Redmond, the London and south-east chair of the Consumer Council said: "Many other water companies absorbed the costs that Thames say they are facing - and they have done so without applying for a further price increase. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-40-mg-tab-packungsgren.pdf ">atorvastatin cost uber</a> "We've got five Haitian runners, 10 runners total, running for the team representing Haiti and our organization J/P HRO coming to the New York City Marathon - the marathon. So we're really looking forward to it," Penn said.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Sorry, I ran out of credit <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/nexium-ad.pdf ">nexium card discount</a> The results showed a steep drop in brain activity related to deep sleep. The volunteers, 33 of them divided into two age groups, took five minutes longer to fall asleep and their sleep duration was reduced by 20 minutes, according to the research. Their bodies also produced less melatonin, a hormone known to regulate sleep. <a href=" http://www.arnulfus.nl/amoxicillin-buy-cheap.pdf#felt ">amoxicillin 500 mg dosage for strep</a> Some 125,000 commuters a day, including many on Wall Street,have faced long delays as crews struggle to restore fullservice. The railroad runs through hedge-fund capital Greenwich,Connecticut and nearby Stamford, where such banks as UBS AG andthe Royal Bank of Scotland maintain trading floors. <a href=" http://www.handsfree.com/can-you-buy-propecia-online-no-prescription.pdf ">can you buy propecia online no prescription</a> Corning shares rose by as much as 28 percent in extendedtrading on Tuesday, as investors welcomed the deeper alliancewith the world's biggest maker of smartphones and TVs. Corningalso announced a $2 billion share buyback. <a href=" http://www.mca.ie/constipation-avec-xenical.pdf ">xenical online kaufen</a> Woodley, 21, gained critical praise for her role as a rebellious daughter in 2010's "The Descendants," while Teller, 26, has been gaining prominence in R-rated comedies such as "21 & Over." Teller said he was drawn to the duality of his character's emotions. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/imitrex-how-many-can-i-take#overflow ">imitrex 100 mg directions</a> Austin R. Nimocks, an attorney for Alliance Defending Freedom, a group that wants to end gay marriage, said the ruling does not end the debate in California. He called on lawmakers to ban gay marriage but declined to say whether a legal challenge will be filed.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).