Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Through friends <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/stendra-vivus.pptx#staircase ">stendra launch date</a> “When I start hitting the wall or something, then maybe it’s time to get out,” he said. “I’m here as long as the Lord wants me to be. I’m here to encourage people to get off the couch and do something with their life.” <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-azithromycin-250-mg.pptx#short ">buying azithromycin</a> And I&rsquo;m a responsible mother now. Responsible mothers don&rsquo;t go to the pub and get drunk. My mum has already told me not to worry but this is like telling my boyfriend not to watch the Ashes &ndash; well intentioned but ultimately futile. <a href=" http://feeny.nl/betamethasone-cream-buy-online-uk.pptx#many ">betamethasone cream 0.05 buy online</a> Though her Republican grandfather and father are on the opposite side of the political spectrum, the brunette has become a Clinton ally since she has partnered with the Clinton Global Initiative as part of her work as president of a public health non-profit, Global Health Corps. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?clindamycin-150-mg-liquid.pdf#fraction ">clindamycin clindamycin phosphate</a> Both Republican and Democratic lawmakers fear the weapons could end up in the hands of Islamist militants, and would not be enough to tip the balance against the better-equipped Syrian government anyway. <a href=" http://predicare.se/tenuate-dospan-buy-in-australia.pdf ">best price tenuate</a> The Jack Geary Gallery, a deli turned showroom, displays Brooklyn artist Vadis Turner’s ethereal tapestries on the shop’s white walls. The artist provokes the viewer into considering woven works as high art — even if some of that art is made from tampons.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/cheap-finasteride-1mg-avis-ratiopharm.pptx#lion ">propecia finasteride expire date</a> Koskinen was in charge of the government's effort to preventcomputer failures to prepare for the year 2000, is a formerexecutive of Freddie Mac, the government-controlled mortgagefunding group, and served as deputy mayor for Washington, D.C. (Reporting by Kim Dixon; Editing by Vicki Allen) <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/cheap-generic-valtrex-online.pdf ">order valacyclovir</a> Jessica Hullinger is Assistant News Editor for Fast Company Digital where she handles news items and social media outreach. Previously she served as Audience Development Manager for TheWeek.com. Her writing has been featured in Mental Floss, the New York Post, and elsewhere. Jessica has a soft spot for her home state of Indiana, an undying love for public radio, and an inexplicable obsession with archaeology. Follow her on Twitter and Facebook. <a href=" http://buumon.org/what-is-the-generic-for-differin-gel.pdf#garage ">differin epiduo</a> Banks, in any case, have come a long way in building their financial strength and should become more willing to lend. And as their property losses fall, that confidence grows. This, some say, is the virtuous circle creating a bubble. And prices compared to wages and rents are already above their long-term norm. <a href=" https://ilcorvopasta.com/can-you-get-high-off-lexapro-20-mg.pptx ">crushing lexapro tablets</a> Can any sane person whose brain still functions as it was intended, have any doubts about where certain individuals, like John McCain and his “friends” and fellow henchmen both in Washington, as well as in Syria, are taking this Nation. <a href=" http://awsg.org.au/clotrimazole-10mg.pdf#quietly ">clotrimazole 1 cream otc</a> Beijing has signalled its intention to make the necessaryreforms, even as it has cut its target for economic growth thisyear to 7.5 percent from 8 percent, which would mark theeconomy's slowest pace in 23 years.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).