Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

One moment, please <a href=" http://www.anspc.it/index.php/does-hersolution-work.pdf#disabled ">hersolution venezuela</a> Civil lawsuits filed by the victims, now grown men, against the university are close to being settled, with the school putting aside $60 million to cover the claims, according to a lawyer for one of the plaintiffs. The attorney said there were as many as 32 claims from alleged victims. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-cost-what-does-do-in-pregnancy.pdf#mutual ">cheap generic lamisil does not working</a> It said in a statement last week that its own internal inquiries had found no evidence of bribery or corruption in China, but it took the allegations seriously and was willing to co-operate with the authorities. <a href=" http://iacs.org.br/lithium-carbonate-buyers.pdf#becoming ">buy lithium carbonate online uk</a> The International Monetary Fund warned that turbulence onglobal markets could deepen, while growth could be lower thanexpected due to stagnation in the euro zone and slowdown risksin the developing world. <a href=" http://www.omegaplast.hu/aldactone-25-mg-price-tab-side-effects.pptx ">buy generic spironolactone pdr</a> Or, it might seem to be politically incorrect and disrespectful to introduce sexual preference — if that is even the nature of what we are even talking about — into a story with such high international and political stakes. <a href=" http://www.diatessaronband.com/bupropion-mail-order.pdf ">order bupropion xl online</a> There is a vocal minority within this age group who lean toward libertarian ideals, a group Zogby identifies as "College Educated, Not Going Anywhere." They have yet to find the jobs that match the expectations, SAT tutoring, and Suzuki violin lessons of their childhood.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/escitalopram-price-walgreens.pdf#perpetual ">can you switch from celexa to lexapro</a> His trip is business-focused as China and Malaysia agreed on ways to deepen already extensive economic ties that saw China recently overtake the USA as Malaysia's biggest trading partner. On Friday, Xi and Malaysian Prime Minister Najib Razak signed a pact to almost triple two-way trade to $160 billion by 2017, and agreed to elevate bilateral ties into a formal "comprehensive strategic partnership." <a href=" http://www.careercadence.com/can-you-take-500mg-amoxicillin-every-6-hours.pdf ">amoxicillin trihydrate generic name</a> "My guess is that the developers realised that some programs/services needed to be able to change the device's settings automatically; realising that the web server already had all the code to change these settings, they decided to just send requests to the web server whenever they needed to change something. The only problem was that the web server required a username and password, which the end user could change. Then, in a eureka moment, Joel jumped up and said, 'Don't worry, for I have a cunning plan!'," Heffner wrote. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-aiev.pptx#balcony ">levitra wmyz</a> On June 24, Tenet Healthcare Corp announced a deal to buy smaller rival Vanguard Health Systems Inc for $1.73 billion, putting it in a better position to benefit from the millions of Americans about to get insurance under Obama's healthcare reform. <a href=" http://ishedlight.com/arcalion-tem-generico.pdf ">pastillas arcalion para que sirve</a> "To win here, I have to be playing my top level," Nadal said. "Very happy the way that I played almost every match in this tournament. Is very important for me, this title. Just very happy for everything." <a href=" http://www.empirecasinorecruitment.com/priligy-60-mg-nebenwirkungen.pdf ">priligy 30 mg yan etkileri</a> However, when asked whether a diminishing spread betweenU.S. and Brent crude oil futures could make the Bakken crudeless attractive, Rinaldi said while the spread was an importantindicator, "it really doesn't drive" the economics of Bakken.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).