Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Your cash is being counted <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/dr-numb-laser-hair-removal.pdf#wreck ">dr numb purchase</a> The housing market has been a bright spot in the economy, providing a buffer from fiscal austerity in Washington. Existing home sales fell in June, but selling prices hit a five-year high in a sign the housing recovery was still on track. In addition, new home sales rose last month. <a href=" http://buumon.org/amoxicillin-500mg-3-times-a-day.pdf#chart ">amoxicillin mg</a> Fernandez's actions likely were in response to Atlanta's Evan Gattis, a fellow rookie, hitting a long home run off him in the top of the sixth. Fernandez glared at Gattis as he took his time leaving the batter's box. Later, Fernandez stared at the Braves bench, muttering as he walked off the mound to end the inning, then waved his arms in agitation in the dugout. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/viswiss-formula.pdf ">where can you buy viswiss</a> Last December, Phoenix-area providers used the Housing First model for the first time and paid for 35 chronically homeless people to move into two Phoenix housing complexes. So far, the method has had a 95 percent success rate and no one has returned to homelessness, said John Wall, Arizona Housing Inc. supportive-housing director. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/hair-loss-worse-after-propecia.pdf ">where can i buy propecia in dubai</a> In February 1985, as Camarena left to meet his wife for lunch outside the U.S. consulate in Guadalajara, he was surrounded by Mexican intelligence officers from the DFS, a Mexican intelligence agency that no longer exists.  <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-suprax-cefixime-online.pdf ">cefixime 400 mg buy online</a> I hope I never go to such lengths, but I like the fact that my over-ambitious diary-keeping is nothing compared with New Yorkers&rsquo;. Here in Manhattan, nearly everyone is the three-times-a-night sort. Every evening offers the opportunity for pre-dinner drinks, dinner and nightcaps &ndash; at least.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=vermox-for-worms.pdf#minds ">vermox 500mg</a> Obama will have to take care to make his choice public in away that does not undercut Bernanke's authority and thatprovides reassurance to markets that the new leader will notmake a sharp break from past policies. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/valerian-nighttime-natural-sleep-aid.pdf#harass ">valerian nighttime side effects</a> Ana Botin, chief executive of Santander UK, said: "We are going to participate. The programme was originally meant to begin in January so we will try to advance that. We will announce the details on how we will participate closer to the date when we will be launching.&rdquo; <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/zyprexa-25-mg-weight-gain.pdf ">olanzapine msds</a> U.S. President Barack Obama, after a meeting in Washington with Kuwait's emir, Sheikh Sabah al-Ahmad al-Jaber al-Sabah, reiterated that he would insist any deal on Syria's chemical weapons be "verifiable and enforceable. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?phenergan-uses-information.pdf#fashionable ">phenergan tablets 25mg picture</a> Marriage equality laws took effect Thursday in Rhode Island and Minnesota—the twelfth and thirteenth states to allow gay couples to marry, along with the District of Columbia. Both state legislatures legalized marriage equality in May. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/zyprexa-sleep.pdf ">zyprexa max dose</a> GM will make the $50 million payment to a trust representingthe former Nova Scotia unit. The hedge funds agreed to cut theirclaims against Old GM to around $1.54 billion from around $2.67billion. Reducing their claim potentially increases the amountavailable for other creditors.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).