Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I can't get through at the moment <a href=" http://www.czwg.com/aripiprazole-abilify-side-effects-sore-muscles.pdf ">aripiprazole abilify side effects drinking taking while</a> That includes wristbands like the Nike FuelBand,Jawbone, and Fitbit, to GPS-equipped bike computers andeverything in between. These devices can track your every move,be it in time, distance, laps, strokes, steps, hours of sleep,or calories. <a href=" http://marinasitrin.com/?where-to-buy-caverta-in-singapore.pdf#headquarters ">que es la pastilla caverta</a> A group of 400 healthy volunteers were injected with a drug to shut down natural production of both testosterone and estrogen, then for 16 weeks they were given varying doses of testosterone gel, placebo gel and anastrozole to prevent testosterone from being converted to estradiol, a form of estrogen. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/escitalopram-10-mg-tabletas-activis.pdf ">efectos secundarios del escitalopram 10 mg bgt</a> Mr Miliband said in an interview with the London Evening Standard: &ldquo;Sometimes a line is crossed. The next election can&rsquo;t be fought in the gutter. The most important thing for me was to defend my dad. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/synthroid-levothyroxine-sodium-tablets-usp-dvr.pptx#less ">levothroid price philippines</a> “For those who wish to see a different approach to decisions around parading we point you to the fact that the Executive has agreed to all-party talks commencing later this year. This will look at parading and other contentious issues. That is the forum through which we need to consider the future of parading decisions not through illegal protests or other unlawful action on the streets.” <a href=" http://realeconomylab.org/japani-m-capsules-side-effects.pdf ">buy japani m capsule online</a> "When you get back into this time period, if you speak with Native Americans they will tell you they were made (created) there and that is obviously their people and their artwork," Jenkins said. "But approaching it from a scientific point of view — what we can prove — at this point, it is impossible to connect these to any tribal group."

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Have you got any qualifications? <a href=" http://www.algordanza.pt/celebrex-200mg-capsule.pdf#bubble ">coupon for celebrex</a> The deal is a natural fit for Exxon, which has invested $11billion in its Kearl oil sands project in northwest Alberta, andgives it access to even more oil to boost its global dailyproduction, which has slid in recent quarters. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-misoprostol-over-the-counter.pdf#quiver ">where can i purchase misoprostol</a> Punishing commanders for not guarding a base that they had PREVIOUSLY REQUESTED MORE TROOPS TO GUARD THE BASE WITH? Do I get the impression that a couple of commanders are being "hung out to dry" here? <a href=" http://www.endcyberbullying.org/depo-provera-150-mg-injection.pptx#hatchet ">buy provera uk</a> "Probably a lot of investors are saying, 'We had a pretty good run here, it makes sense to take some off the table,'" Josey said, adding, "Much like a lot of investors followed Third Point in, a lot will follow Third Point out." <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/accutane-uk-price.pdf#database ">can i get accutane from my doctor uk</a> It has been armed with $12 billion in aid from Gulf Arab countries who welcomed Mursi's removal. But with tens of thousands of pro-Mursi protesters on the street, it is under intense pressure to avoid unpopular steps such as increasing taxes or reducing spending on energy and food subsidies, which eat up a quarter of the budget. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/imigran-ftab-100-mg.pdf ">generic sumatriptan succinate</a> Democrats had viewed both as concessions to Republicans, and deemed their inclusion as a violation of Obama’s vow not to pay a “ransom” to the GOP for passing essential funding and borrowing measures.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).