Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Can you hear me OK? <a href=" http://www.arnulfus.nl/cefixime-tablets-ip-200-mg-zifi.pdf ">cefixime dispersible tablets 200 mg uses</a> But Abdolsamad Khoramabadi, secretary of a state committeetasked with monitoring and filtering sites, said technicaldifficulties with some Iranian Internet service providers (ISP)had allowed the access, and the government was investigating. <a href=" http://drakeed.com/clindamycin-phosphate-gel-1-reviews.pdf#recover ">cleocin cream dosage</a> Olli Rehn and Manuel Barroso threw their weight behind Letta, who also appealed for stability this weekend before a Senate vote on Wednesday on whether Silvio Berlusconi should be expelled from parliament following a conviction for tax fraud. <a href=" http://www.bacum.info/index.php/well-roots-testosterone-formula.pdf ">well roots testosterone formula</a> Johnson, who died last week at age 88, met Masters when she was a researcher for him at Washington University in St. Louis in the 1950s. Masters, who died in 2001, was a physician at the university and had begun researching sex in 1954. <a href=" http://www.skanholz.ee/purchase-chlorpromazine-online.pdf#orchard ">thorazine chlorpromazine reviews</a> But emergency responders say procedures call for not bringing vehicles too close to the scene, in order to avoid chaos and collisions. In this case, there was also a worry that the plane could explode, said Mindy Talmadge, a spokesman for the San Francisco Fire Department. <a href=" http://www.tdic.it/diflucan-200-mg-tablet.pdf ">diflucan 150 mg tablet price</a> —Difficulty completing familiar tasks. Trouble driving somewhere familiar, managing a budget at work, remembering rules of a game. Normal aging: Occasionally needing help with settings on a microwave or to record a TV show.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/purchase-remeron-fda.pptx ">mirtazapine 30 mg square</a> The torch is scheduled to be delivered to the station on November 6 by the next crew launching to the outpost. Yurchikhin, Nyberg and Parmitano will then bring it back to Earth when they return home four days later so the traditional torch relay can continue. <a href=" http://www.algordanza.pt/lansoprazole-costco.pdf#servant ">lansoprazole price comparison</a> In an acknowledgement to the deep hole the Great Recession carved in the U.S. job market, some Fed officials say policymakers should lower the unemployment guidepost at which they will begin to consider interest rate hikes. <a href=" http://awsg.org.au/fluticasone-propionate-ointment-on-face.pdf#sensible ">generic flonase ingredients</a> The watchdog said it has decided against forcing companiesto switch auditor on a regular basis but will give theaccounting sector's regulator, the Financial Reporting Council,powers to boost competition. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/generic-montelukast.pdf#publicly ">generic montelukast</a> But the payload and scientific instrumentation aboard the proposed rover, which will be tasked with identifying biosignatures in the environment around its landing site, will be more advanced than any scientific equipment NASA has ever placed upon Mars. <a href=" http://www.handsfree.com/venlafaxine-mail-order.pdf#tangle ">cheapest pharmacy for effexor</a> Gretchen Lee Salter, expecting mom and leader of the Breast Cancer Fund&rsquo;s "Cans Not Cancer" campaign, said that while she&rsquo;s heartened by this small step toward banning BPA, it&rsquo;s still not enough. &ldquo;If BPA isn&rsquo;t safe for babies, then it&rsquo;s certainly not safe for my 2-year-old or even for me during my pregnancy,&rdquo; said Lee Salter in the fund's press release. &ldquo;It&rsquo;s frustrating that we&rsquo;re still having this conversation. None of us&mdash;not babies, not kids, not pregnant moms&mdash;should be exposed to this toxic chemical.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).