Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://www.jilchambless.com/buy-premarin-uk.pptx#skilled ">cheap premarin pills</a> Before he was traded to the 76ers last summer, Bynum played for the Los Angeles Lakers under Cleveland coach Mike Brown. In his one season with Brown, Bynum had his best season, averaging 18.7 points and 11.8 rebounds. He was acquired by Philadelphia last year from the Lakers as part of a four-team trade, but he never got on the floor and the Sixers disintegrated. <a href=" http://tamarabaranova.com/cytotec-misoprostol-buy-online.pdf ">buy cytotec online philippines</a> The former commanding officer of former Manhattan District Attorney Robert Morgenthau's detective squad, who is now the current senior VP of baseball's department of investigations, says he was never the target of any probe when he was involved in a money laundering/prostitution case during the mid-‘90s. <a href=" http://armanoswine.se/where-to-buy-cytotec-pills-in-dubai.pdf#vanish ">buy misoprostol abortion pill online</a> Marco Scherer, a fund manager at DWS, says the firm's twomost promising units - elevators and plant engineering - havebeen neglected, allowing rivals to innovate, become moreefficient and win market share. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/telmisartan-tablets.pdf#tiresome ">micardis plus 40/12 5mg preis</a> Nearly 60 years after a chemical plant caused one of the world's worst episodes of mercury poisoning, the Japanese town that came to symbolize the metal's threat is still struggling with the aftermath. <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-clomid-100mg-online.pdf#minims ">order clomid 100mg online</a> "After coming to this camp, there&#039;s so many ways to branch out. I&#039;ve discovered a lot of options," says Nicholette Fortune, 19, from Brooklyn, New York, and one of the few women among the contestants. "I haven&#039;t had hands-on experience, so this is great for a first time," she says.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How many weeks' holiday a year are there? <a href=" http://www.inghirami.com/where-can-i-order-ciprofloxacin.pdf#pleased ">ciprofloxacin 500 mg</a> PDVSA's tight tanker situation has become more acute since2012, when several fires and an explosion at its refineriesdamaged more than a dozen storage tanks. That has forced thecompany to use vessels to store oil. <a href=" http://www.uppfinnaren.com/buy-gabapentin-overnight.pdf#brawl ">cheap neurontin no prescription</a> "In the event the SEC does not act, the council will have no alternative but to consider the entire range of tools at its disposal to address identified threats to U.S. financial stability," says the letter. <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/purchase-vasotec-online.pptx ">purchase enalapril online</a> Not me. I&#39;ve considered several apps that asked for ridiculously uneccessary permissions, then clicked the Cancel/No button. e.g an on-sceeen clock display that wants to access contacts list, send SMS and access the internet. <a href=" http://tamarabaranova.com/is-it-illegal-to-order-nolvadex.pdf#prayers ">order tamoxifen uk</a> Cranswick is feeling the pinch at the moment but in the coming months increased pig prices will be passed on to customers, improving margins once more. Cranswick represents a steady option for investors, as the group is a leader in markets with stable demand. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/buy-bupropion-hcl-xl-150-mg-cvs ">cheap bupropion xl tympanostomy tubes</a> The oceans have continued to warm, pushing many commercial fish stocks towards the poles and raising the risk of extinction for some marine species, despite a slower pace of temperature rises in the atmosphere this century, it said.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).