Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/acyclovir-online-uk.pdf#activity ">cheap acyclovir uk</a> Todd's story of the Great Train Robbery came across as far less formal &ndash; it wasn't a for-the-record statement designed to immunize himself from prosecution, after all. But it still bore the signs of a well-spun yarn, designed to impress his gang-lord uncle and associate with its blend of derring-do, narrowly averted disaster and aw-shucks "just glad to have been a part of it" wonder at it all. Somehow, the cold-blooded murder of a child with which Todd concluded that particular caper wound up on the cutting room floor. But if it hadn't &ndash; if he'd felt behooved to reveal what happened &ndash; there's little doubt he'd have come up with a euphemism like the one he used to tell Walt about the demise of Declan: "It got kind of . . . messy." <a href=" http://thejnpproject.com/buy-cheap-generic-valtrex.pdf#difficulty ">valacyclovir hcl online pharmacy</a> The doctor can then contact patients through ID Recruit to gauge their interest in moving forward with a clinical trial, as well as providing details such as the duration of the trial and the location of the study centre. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/wwwrx-drugscom.pdf#bought ">prescription drugs that will get you high</a> Some people have heeded the MNLA's call not to go to the polls. A small group of around 15 young rebel supporters demonstrated outside one polling station. Elsewhere, MNLA representatives watched voters at another bureau in what they said was an effort to avoid fraud. <a href=" http://www.novacast.se/prostate-health-diet-nutrition.pdf#fourth ">prostate healthy eating</a> The Sunni Arabs are using the Turkish military training to win the war in Syria. The Turks are doing everything they can to train the Al-qaeda to attack the Kurds and Shiite Arabs in Syria, but that is not going to expand the Turkish empire. The Arabs will use the Turkish and NATO resources, then show them the finger. The Turks are not going to enlist in the Turkish army to go and die in some stupid war neither. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/malegra-50-mg.pptx#entirely ">malegra ebay</a> Boehner had said there were "no boundaries" in potentialtalks, and made no mention of recent Republican demands to delayparts of Obama's healthcare law in return for approving funds toend the government shutdown.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm sorry, I'm not interested <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-differin-cream.pdf#exclusive ">order differin cream</a> "You've got a perfect storm brewing for a grain buyer," saidJim Gerlach, president of A/C Trading, a commodity brokerage inFowler, Indiana. "From his standpoint, not much worse couldhappen to him. He's in a bad fix. Everything is working out tofavor the market staying extended until the new crop arrives." <a href=" https://www.gebman.com/index.php/levocetirizine-montelukast-suspension.pdf#rivulet ">singulair 4mg chewable tablets</a> Santos declined to provide further details of thelegislation, such as which types of data would be covered by thelaw or which categories of companies would be subject to suchrules, saying such questions were still under study. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-250mg-tablets-for-sale-uddingston.pdf ">does terbinafine cause constipation feel</a> Yesterday, he also unveiled a Government plan to name and shame advisers who deliberately steer clients into tax avoidance schemes that may break the law &ndash; to deter the activity. &ldquo;The vast majority of tax advisers are not high-risk and have moved away from selling aggressive avoidance schemes but there is still a minority that persists in promoting these schemes,&rdquo; Mr Gauke said. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=is-flonase-used-for-post-nasal-drip-length.pdf ">fluticasone propionate nasal spray cost vx nasacort</a> No wonder he never took his hand off the base of that silver claret jug as he talked about the best Sunday he ever had at a major. Five shots out of the lead, Mickelson blew past Tiger Woods, caught up to Lee Westwood and Masters champion Adam Scott, and won golf's oldest championship with the lowest final round in his 80 majors. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/price-of-bimatoprost-uk.pdf#wasp ">buy bimatoprost ophthalmic solution</a> “When you take something like jalapeno lime salt and add it to a lotus root chip, it elevates it with more than a one-dimensional flavor,” said chef Carmine Di Giovanni of Greenwich Project in Greenwich Village. “It also saves on ingredients — sliced tomatoes with flavored salt is unique, and only two ingredients.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).