Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://vallashopen.se/zicam-cold-remedy-nasal-gel-instructions.pdf ">zicam side effects gas</a> The CNRP wants reforms to the National Election Committee, the body stuffed with former CPP officials, as well as its own television station to break Hun Sen's stranglehold on the country's media, which has largely avoided covering the protests. <a href=" http://www.hardmusica.pt/where-to-buy-dulcolax.pdf ">buy bisacodyl suppository</a> In addition, Bernanke's constant insistence that tapering will depend upon economic data, particularly the unemployment rate, could serve to temper skittish stock markets. The jobless rate remains slow to move, and the pace of job growth is only moderate &mdash; combined with low inflation, that's a recipe for more asset purchases. In addition, notes Marple, any new negative economic indicators could move bond yields back down again, closer to 2 percent <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/what-is-esomeprazole-nexium-used-for.pdf ">nexium smart card canada</a> &#8220;Playing the father on &#8216;The Waltons&#8217; reminded me what it meant to be a father and a husband,&#8221; said Ralph Waite, who played &#8220;John Walton, Sr.&#8221;  &#8220;I stopped drinking after a couple of months.  All kinds of things changed.&#8221; <a href=" http://shakingbox.com/how-many-mg-of-accutane-should-i-take-gmat.pptx#suffering ">accutane dosage 60 mg road</a> Twitter Inc gave potential investors their first glance at its financials on Thursday when it publicly filed documents for its initial public offering. The information showed that revenue at the social networking company almost tripled in 2012, though it posted a loss in the first half of 2013. <a href=" http://dsg.cz/diflucan-200-mg-oral-tablet.pdf#providence ">how much diflucan cost</a> Stephen Daldry's 'The Hours' tells the story of two women (Julianne Moore and Meryl Streep) profoundly affected by Virginia Woolf's 'Mrs. Dalloway,' while flashing back to Woolf herself at the time she was writing it. Nicole Kidman, who threw on a fake shnozz to play Woolf, anchored the film wonderfully, and took home an Academy Award for her performance.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I need to charge up my phone <a href=" http://www.algordanza.pt/avanafil-bcs-class.pdf ">avanafil news</a> But we made the most of it, hosting two friends to our pad (actually a model apartment that’s on display at the Museum of the City of New York). And the tiny apartment — at last the tricked-out one at the museum — actually has some nifty features. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/buy-tretinoin-gel-0025-uk.pdf#unlock ">obagi tretinoin cream 0.05 uk </a> Miliband says that they have studied the past carefully and you can learn from the past. He says California was about the market being completely deregulated, it was a different situation. Then, interestingly, he says if there was a major wholesale price shock, the energy companies could "make their case" to government, but attempts to back away slightly, saying it is very unlikely to happen. "We will make sure this is a genuine freeze." <a href=" http://www.world-television.com/purchase-zithromax-z-pak.pdf#topic ">where can i buy azithromycin online</a> Secretary of State John Kerry, who took part in Thursday's meeting by secure video link, advocated the use of air strikes in White House meetings in early June preceding an announcement of military aid to the rebels, a person familiar with the talks said. Joint Chiefs Chairman General Martin Dempsey argued that such a mission would be complex and costly. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?cost-of-lansoprazole-30-mg-walgreens.pdf#endure ">lansoprazole capsules for sale</a> It all certainly looks like the on-the-go shooter you've been pining for, and, for the most part, it is. The gunplay in 'Mercenary' is both bloody and proficient, and a vast library of weapons keeps the game entertaining and fresh throughout. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?buy-diamox-tablets.pdf#outskirts ">diamox mg/kg</a> Many online retailers are feeling the heat from Amazon.com, but Goldenberg and Lee said they do not view theSeattle-based giant as a major competitor. That is because theysell their own products that are not available at otherretailers, whereas Amazon tends to sell products that are widelyavailable.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).