Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Other amount <a href=" http://atomsystem.com/purchase-flonase-over-the-counter.pdf ">buy avamys fluticasone furoate nasal spray</a> A German contact of UKTI requires malt whisky to supply his network of food wholesalers and supermarket chains while another German agent wants British dog food products to sell to pet shops and independent food retailers. <a href=" http://www.world-television.com/order-valtrex-online-uk.pdf#effort ">cheapest valtrex online</a> Some of the country's most recognizable icons can be viewed from a distance _ the full faces of Mount Rushmore, Devils Tower, the granite formations in Yosemite, the Grand Canyon and Mount Rainier. No one needs to tell tourists that it's not the same as camping on the beaches of the Grand Canyon off the Colorado River, walking the slot canyons at Zion or watching water spew at Old Faithful in Yellowstone. <a href=" http://predicare.se/relacore-extra-maximum-strength-formula-reviews.pdf ">buy relacore extra</a> Activision plans to fund the buyback with $1.2 billion in domestic cash and about $4.6 billion in debt, according to the statement. The company secured financing from Bank of America-Merrill Lynch and JPMorgan Chase & Co. Activision had $4.6 billion in cash and short-term investments as of March 31. <a href=" http://www.tcheaz.com/joint-pain-while-taking-celexa.pptx#picturesque ">celexa medication coupon</a> “I actually hired him when I was Miss New York to prepare food for me,” she said. “There’s a Polish saying about how the stomach leads to the heart. Well, that’s what happened to me. He taught me how to make food and taught me to find more of a center in myself.” <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/escitalopram-oxalate-generic-prices-drop.pdf ">escitalopram 10 mg prices adversos</a> Mr Vine said he was pleased that the e-borders "high-profile alerts" system was being used to intercept high-risk individuals at the arrivals gate at Heathrow Airport - but pointed out that this was not happening at any other port or airport.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I like watching football <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-baclofen-tablets.pdf#artist ">order lioresal online </a> “One of the people who worked there was a physician who completed medical school, who finished a residency, but he wasn’t a licensed physician in New Jersey. We never maintained that he was a physician, but in an unrelated investigation of a lot of wellness centers, the board came across that,” Gross said on SNY. “I met with the board. I received what you saw. It’s a closed matter. But it has nothing to do with Alex. I really don’t think it’s germane to this. (Rodriguez) has never been a patient here. He’s never been treated here. We don’t prescribe anabolic steroids. We never have. We prescribe what’s called bio-identical hormones, for men with low testosterone, like what you see on television all the time. We prescribe testosterone.” <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/what-is-sumatriptan-succinate-100-mg-used-for.pdf#centimetre ">purchase sumatriptan</a> How many recipes have you seen specify "extra-virgin olive oil" in the ingredient list? The abbreviation has even become an endearing (or eye-roll-inducing) mantra for home cooks, thanks to Rachael Ray —we're not going to say it because we're not allowed to say it (the word is on a wall of banned words called "The Island" in our office), and you already know how it goes anyway. (Take a shot, now.) <a href=" http://keaneynevin.ie/?liquid-nolvadex-buy.pptx ">will nolvadex show on drug test</a> So the panel, which got its final instructions from Judge Debra Nelson, will have to rely on the often-conflicting testimony from the 58 witnesses prosecutors and defense attorneys put on the stand during the two-week trial. <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/where-can-i-buy-generic-clomid.pdf#dancing ">clomid buy australia</a> &#8220;The timing and the location makes us think that they had probably lost their route,&#8221; he said. We are pretty much convinced that this was probably a mistake by those who were at the helm of the boat,&#8221; D&#8217;Arrigo added. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-zithromax-overnight.pdf#index ">order zithromax overnight</a> Megafon also reported second-quarter earnings which beatforecasts. Net profit came in at 13.6 billion roubles ($412million) compared with a Reuters poll forecast of 12.4 billionroubles and 1.7 billion roubles a year ago, which was hurt by aforeign exchange loss.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).